Szukam dobrego przedszkola niepublicznego w Poznaniu

Postby mow_mi_pe » Wed Aug 30, 2017 8:22 pm

Zalezy mi na tym, aby dziecko mialo dobre warunki do nauki. Bo w domu duzo z nim oboje cwiczymy, chociaż oboje duzo pracujemy, to jednak chciałabym, aby to nie było zmarnowane. To może coś mi pomożecie wybrać?
mow_mi_pe

Postby BaltazarBartolini » Wed Aug 30, 2017 9:39 pm

W przypadku dzieci nie ma sensu być pobłażliwym. Jeśli twoje dziecko tak zostało wychowane, to szykuj się, że będziesz wzywana na dywanik :P
BaltazarBartolini

Postby mow_mi_pe » Wed Aug 30, 2017 11:37 pm

Ale ja nie piszę o wychowaniu ; ) Tylko o tym, że chcę, aby dziecko dalej uczyło się rzeczy niezbędnych mu do dobrego dalszego funkcjonowania.
mow_mi_pe

Postby NerdONA » Wed Aug 30, 2017 11:51 pm

Jeśli chodzi o dobre prywatne przedszkole Poznań może być pomocny bo to duże miasto i tutaj akurat jest bardzo wiele przedszkoli. Moja siostrzenica chodziła tutaj http://latawce-dmuchawce.pl/o-przedszkolu/ no i jako przedszkole to miejsce się sprawdziło. No i pracuja teraz popularną metodą Montessori. ; )
NerdONA

Postby mow_mi_pe » Thu Aug 31, 2017 2:43 am

Podoba mi się ta metoda. A jak siostrzenica się tam czuła? Chciała tam chodzić?
mow_mi_pe

Postby siorka » Thu Aug 31, 2017 2:58 am

W przypadku dzieci to trzeba pamiętać o tym, ze dzieci powinny mieć wlasne tempo nauki. Ze jednak mimo wszystko kazde dziecko jest inne. Ja bardzo późno zaczęłam mówić r a dziś mówię bardzo wyraźnie i nie mam problemu z mówieniem do dużych publiczności ;)
siorka

Postby NerdONA » Thu Aug 31, 2017 5:04 am

Siostrzenica lubiła tam chodzić bo oni mają ciekawe zabawy z dziecmi. Widziałam,ze pracują metodą zabawy to zawsze trochę wiedzy się przemyci. No ale wiadomo ze lepiej jest wybrac przedszkole niepubliczne Poznań to jednak duze miasto wiec i tak trzeba szukac przedszkola które pracuje dłużej niż do 16.30, bo można nie dojechac a oni pracuja do 17.30 wiec czasowo naprawde ok. Tu masz zakładkę kontaktowa jakbys chciała http://latawce-dmuchawce.pl/kontakt/ i podpytac co nie co.
NerdONA

Postby jukiuno » Thu Aug 31, 2017 7:34 am

Nie ma takich tez ze kazda metoda pracy jest dobra dla dziecka. Dobrze jest robic miks. Owszem Montessori jest fajną metodą ale zawalenie dziecka zajęciami od rana do nocy to przesada. Wiec nie bądź nadgorliwą matką :P
jukiuno

Postby NerdONA » Thu Aug 31, 2017 8:21 am

To Przedszkole Niepubliczne Latawce dmuchawce troche już dziala wiec maja doświadczenie w prowadzeniu takiej jednostki. I jakos siostra nie skarżyła się ze niby duzo zajec jest. Oczywiście dzieci maja czas wolny ale tez maja zajecia Montessori Sherborne jak patrzyłam
NerdONA

Return to Ogłoszenia