Skuteczne dermokosmetyki dobrych marek, gdzie polecacie kupić?

Postby zajarana_anka » Thu Dec 14, 2017 2:50 pm

Praktycznie od dzieciństwa mam spore problemy z cerą. Podrażnienia, w okresie dojrzewania oczywiście trądzik. Ogółem problemy w tej sferze ciągną się za mną nadal. Mam pytanie czy możecie mi wskazać jakieś miejsce (najlepiej w necie) gdzie można kupić dobre kosmetyki do skóry z problemami? Jeśli tak to proszę bardzo napiszcie coś o tym.
zajarana_anka

Postby mow_mi_pe » Thu Dec 14, 2017 5:31 pm

W zasadzie dziś to w każdej aptece dostaniesz takie preparaty ale tak naprawdę to dermatolog może Ci najbardziej pomóc w doborze odpowiednich środków. Mi się przynajmniej tak wydaje.
mow_mi_pe

Postby Falcon » Thu Dec 14, 2017 7:01 pm

Słuchaj koleżanki wyżej – to lekarz może powiedzieć który kosmetyk się nadaje a który nie. Kwestią kluczową są składniki. Spytaj o to dermatologa.
Falcon

Postby BaltazarBartolini » Thu Dec 14, 2017 9:56 pm

Ja mam duży kłopot ze skórą twarzy a jako facet mam ten kłopot tym większy bo mam spory zarost i codziennie goleniem narażam się na kolejne podrażnienia. Ciężki temat, podejrzewam że kobietom jednak znacznie trudniej to znieść.
BaltazarBartolini

Postby siorka » Thu Dec 14, 2017 10:45 pm

No właśnie, faceci nawet jak coś tam nie jest halo ze skórą to jednak aż tak tego nie przeżywają. A dla lasek każda niedoskonałość czy wyprysk od razu wywołuje negatywne reakcje i obawy...
siorka

Skuteczne dermokosmetyki dobrych marek, gdzie polecacie kupi

Postby Brick » Fri Dec 15, 2017 12:23 am

Moja kochana żonka temat również przerabia od lat z racji skóry atopowej. Zazwyczaj zamawia dermokosmetyki tutaj i bardzo chwali: aptekamini.pl/category/dermokosmetyki-do-twarzy. Ja też polecam, bo Apteka Mini ma dobre ceny i spory wybór leków bez recepty, suplementów i właśnie rozmaitych kosmetycznych produktów. Wiem niestety jak ciężko jest trafić na dobre propozycje w tym zakresie, oferta drogeryjna jest dość żenująca. Tu jeszcze zawsze farmaceuta może doradzić rzeczowo.
Brick

Postby martina » Fri Dec 15, 2017 2:58 am

Na pewno dobrym wyborem będzie apteka, tę z linka znam i uważam że jest bardzo ok. Poza tym warto spytać dermatologa jak sugerowano powyżej a przynajmniej tego farmaceuty – wszak też wiedzę ma.
martina

Postby jukiuno » Fri Dec 15, 2017 5:46 am

Jak szukasz danej marki czy producenta to przejrzyj sobie fora czy blogi pod kątem opinii osób z podobnym problemem jak Twój. Zawsze daje to więcej jasności.
jukiuno

Postby barabuch » Fri Dec 15, 2017 8:08 am

Sam mam skłonność do alergii skórnych więc automatycznie z kosmetykami zawsze był kłopot. Tym bardziej że jednak dla faceta zawsze ciężej dobrać odpowiedni środek. Ale jakoś daję sobie radę.
barabuch

Return to Ogłoszenia