Gdzie znajdę coacha Poznaniu?

Postby gadu_sun » Tue Jan 03, 2017 7:50 am

Cześć. Ostatnio wybitnie nie radzę sobie ze stresem w pracy. To przekłada się niestety na moje wyniki, te z kolei na niezadowolenie szefa, które powoduje jeszcze większy stres. Pomyślałem sobie, że przydałby mi się osobisty trener, z którym warto byłoby popracować nad skutecznością moich działań. Myślicie, że to dobry pomysł? Jeśli tak, to gdzie szukać pomocy?
gadu_sun

Postby jukiuno » Tue Jan 03, 2017 8:05 am

Absolutnie najlepsze, co można teraz zrobić, to znaleźć dobrą firmę szkoleniową. Każdy profesjonalny coach w Poznaniu pozwoli Ci się odpowiednio rozwinąć i uwierzyć w siebie. Ja mogę polecić szkolenie, opisane dokładnie na tej stronie: http://www.halibut.pl/coaching-indywidualny/. Sama niedawno brałam w nim udział i szybko zobaczyłam efekty.
jukiuno

Postby badass » Tue Jan 03, 2017 8:36 am

Nic się nie martw, osobiści trenerzy są gotowi na tego typu problemy – w końcu są po to, aby je rozwiązywać. Ja sam nie brałem udziału w szkoleniu, ale moja siostra była i bardzo sobie chwali. To daje naprawdę dużą motywację do dalszej pracy!
badass

Postby siorka » Tue Jan 03, 2017 10:11 am

Też uczestniczyłam w tego typu szkoleniu indywidualnym. Wybrałam właśnie firmę Halibut. W zasadzie nie było na co narzekać – no, może tylko na to, że szkolenie tak szybko minęło, a my nie mieliśmy już co ze mną robić ;)
siorka

Postby mow_mi_pe » Tue Jan 03, 2017 11:18 am

Wielkie dzięki za słowa otuchy. Skoro da mi się jeszcze pomóc, to pewnie, że spróbuję. Jestem trudnym przypadkiem, ale zobaczymy ;)
mow_mi_pe

Return to Ogłoszenia