Szukam tanich i solidnych laptopów do biura

Postby gadu_sun » Mon Feb 20, 2017 3:47 am

Dzień dobry. Chciałbym zamówić do swojego biura kilka laptopów w niewygórowanej cenie. Najlepiej, gdyby cena jednego laptopa nie była wyższa niż 2 tysiące złotych. Jakie modele możecie mi zarekomendować?
gadu_sun

Postby zajarana_anka » Mon Feb 20, 2017 6:06 am

Ja używam do pracy w biurze, jak i poza nim wygodnego notebooka z serii HP ProBook 450. Kupiłam go w sklepie internetowym, konkretnie na stronie mct-sklep.pl/probook-450-c4577 i jak na razie spisuje się świetnie. Cena jednego laptopa z tej oferty to koszt około 2 tys. PLN.
zajarana_anka

Postby fiona » Mon Feb 20, 2017 7:00 am

Jeszcze tańsze są biznesowe komputery HP, których duży wybór znajdziesz na stronie internetowej mct-sklep.pl/hp-c4514. Laptopy tej marki stanowią udany kompromis między wysoką jakością a atrakcyjną ceną.
fiona

Postby Silvester » Mon Feb 20, 2017 7:51 am

W podobnej cenie można też znaleźć sprawdzone laptopy biznesowe Asus. Interesująca oferta tych notebooków jest dostępna pod adresem internetowym mct-sklep.pl/asus-pro-c4637. Są to solidne produkty, które są odpowiednie do codziennej pracy w biurze, w tym do wykonywania różnych obliczeń. Sprawdzają się również w warunkach domowych oraz w podróży.
Silvester

Return to Ogłoszenia