Profesjonalny sprzęt warsztatowy

Postby barabuch » Tue Feb 21, 2017 12:44 am

Witam wszystkich. Szukam odpowiedniego sprzętu do warsztatu. Zależy mi na jakościowych produktach. Szukałbym przede wszystkim profesjonalnych sprężarek. Czy możecie coś doradzić? Byłoby mi to bardzo potrzebne. Pozdrawiam
barabuch

Postby badass » Tue Feb 21, 2017 2:24 am

Siemanko. Myślę, że będę mógł pomóc. Kiedyś szukałem co prawda ogrodzeń, ale w sklepie, który przyciągnął moją uwagę był dostępny także profesjonalny sprzęt, myślę, że najlepszy do warsztatu i nie tylko. Sam sprawdź http://www.system-tech.com.pl/kategoria/sprezarki/. Według mnie bardzo dobrej jakości ten sprzęt.
badass

Postby broly » Tue Feb 21, 2017 2:36 am

Cześć wam. Ja w sumie też poszukuję wyposażenia warsztatowego, ale także i przydałby się pomysł na ogrodzenie. Myślicie, że można tam znaleźć wszystko?
broly

Postby NerdONA » Tue Feb 21, 2017 4:03 am

Dzień dobry. Kupowałam ostatnio zabezpieczenie maszyn właśnie w sklepie http://www.system-tech.com.pl/kategoria/ogrodzenia-troax/urzadzenia-zautomatyzowane-i-roboty-przemyslowe/zamki-bezpieczenstwa/. Muszę przyznać, że mają bardzo dobrej jakości urządzenia, a co najważniejsze dużo mają do zaoferowania. Ogrodzenia do magazynów też mieli, zdaje się nawet że to były panele siatkowe.
NerdONA

Postby broly » Tue Feb 21, 2017 7:01 am

No właśnie nad takim się zastanawiałem. Widziałem kumpel postawi sobie ogrodzenie panelowe w domu. Bardzo ciekawie się to prezentuje. Dlatego pomyślałem, że może u mnie w firmie też by takie coś założyć, bo to już by trzeba było zrobić. Już dawno z resztą powinienem nad tym pomyśleć, ale zwykle jakoś nie było czasu i zdarzały się sprawy ważniejsze. Dzięki za podpowiedź.
broly

Postby NerdONA » Tue Feb 21, 2017 8:54 am

No nie da się ukryć, że takie panelowe ogrodzenie świetnie się prezentuje. Można je zainstalować zarówno na dużej płaszczyźnie jak i w odtoczeniu domowym. Fajnie, że ci pomogłam. Życzę udanego wyboru.
NerdONA

Postby barabuch » Tue Feb 21, 2017 9:03 am

Hej ponownie, dzięki za podpowiedzi. Myślę, że nie później jak dziś wieczorem będę buszował po tym sklepie. Na pewno znajdę odpowiedni sprzęt do mojego warsztatu. Bardzo dziękuję za udział w dyskusji. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
barabuch

Return to Ogłoszenia