Page 1 of 1

Profesjonalny sprzęt warsztatowy

PostPosted: Tue Feb 21, 2017 12:44 am
by barabuch
Witam wszystkich. Szukam odpowiedniego sprzętu do warsztatu. Zależy mi na jakościowych produktach. Szukałbym przede wszystkim profesjonalnych sprężarek. Czy możecie coś doradzić? Byłoby mi to bardzo potrzebne. Pozdrawiam

Profesjonalny sprzęt warsztatowy

PostPosted: Tue Feb 21, 2017 2:24 am
by badass
Siemanko. Myślę, że będę mógł pomóc. Kiedyś szukałem co prawda ogrodzeń, ale w sklepie, który przyciągnął moją uwagę był dostępny także profesjonalny sprzęt, myślę, że najlepszy do warsztatu i nie tylko. Sam sprawdź http://www.system-tech.com.pl/kategoria/sprezarki/. Według mnie bardzo dobrej jakości ten sprzęt.

Profesjonalny sprzęt warsztatowy

PostPosted: Tue Feb 21, 2017 2:36 am
by broly
Cześć wam. Ja w sumie też poszukuję wyposażenia warsztatowego, ale także i przydałby się pomysł na ogrodzenie. Myślicie, że można tam znaleźć wszystko?

Profesjonalny sprzęt warsztatowy

PostPosted: Tue Feb 21, 2017 4:03 am
by NerdONA
Dzień dobry. Kupowałam ostatnio zabezpieczenie maszyn właśnie w sklepie http://www.system-tech.com.pl/kategoria/ogrodzenia-troax/urzadzenia-zautomatyzowane-i-roboty-przemyslowe/zamki-bezpieczenstwa/. Muszę przyznać, że mają bardzo dobrej jakości urządzenia, a co najważniejsze dużo mają do zaoferowania. Ogrodzenia do magazynów też mieli, zdaje się nawet że to były panele siatkowe.

Profesjonalny sprzęt warsztatowy

PostPosted: Tue Feb 21, 2017 7:01 am
by broly
No właśnie nad takim się zastanawiałem. Widziałem kumpel postawi sobie ogrodzenie panelowe w domu. Bardzo ciekawie się to prezentuje. Dlatego pomyślałem, że może u mnie w firmie też by takie coś założyć, bo to już by trzeba było zrobić. Już dawno z resztą powinienem nad tym pomyśleć, ale zwykle jakoś nie było czasu i zdarzały się sprawy ważniejsze. Dzięki za podpowiedź.

Profesjonalny sprzęt warsztatowy

PostPosted: Tue Feb 21, 2017 8:54 am
by NerdONA
No nie da się ukryć, że takie panelowe ogrodzenie świetnie się prezentuje. Można je zainstalować zarówno na dużej płaszczyźnie jak i w odtoczeniu domowym. Fajnie, że ci pomogłam. Życzę udanego wyboru.

Profesjonalny sprzęt warsztatowy

PostPosted: Tue Feb 21, 2017 9:03 am
by barabuch
Hej ponownie, dzięki za podpowiedzi. Myślę, że nie później jak dziś wieczorem będę buszował po tym sklepie. Na pewno znajdę odpowiedni sprzęt do mojego warsztatu. Bardzo dziękuję za udział w dyskusji. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.