Ktoś się orientuje, jakie są ceny wiz do Australii, bo zastanawiam się nad wyjazdem?

Ktoś się orientuje, jakie są ceny wiz do Australii, bo zastanawiam się nad wyjazdem?

Postby badass » Thu Apr 06, 2017 4:19 am

Siemanko wszystkim, zastanawiam sie nad wyjazdem do Australii, ktos sie orientuje jakie sa aktualne ceny wiz do Australii? Będę wdzięczny za informacje, pozdrawiam serdecznie, trzymajcie sie!
badass

Postby broly » Thu Apr 06, 2017 6:40 am

Zastanawiasz sie nad cenami wiz, a nie zastanawiasz sie ze pewnie ze ceny biletów lotniczych czy koszty wycieczek turystycznych są dużo wyzsze niż same wizy nie mówiąc już o życiu w Australii.
broly

Postby Niepozorna » Thu Apr 06, 2017 7:28 am

Ale od wizy trzeba zacząć bo bez niej dzisiaj do Australii się nie wyjedzie. Ceny wiz do Australii są zróżnicowane i uzależnione są od rodzaju wizy czy jest to np. wiza studencka wiza pracownicza czy wiza partnerska albo turystyczna. Z tego co się orientuje najtańsza jest wiza turystyczna, ale wiecej szczgołow znajdziesz na http://australiahome.edu.pl/cena-wizy/ gdzie jest podany szczegółowy cennik wiz wraz z opisem do czego uprawniają.
Niepozorna

Postby badass » Thu Apr 06, 2017 8:26 am

A sorry faktycznie zapomniałem napisac, ze chodzi mi o wize dla studentów, ale mam pytanko czy cena wizy zalezy tez od długości pobytu, bo wiecie studia to już dłuższy pobyt niz wycieczka prawda?
badass

Postby siorka » Thu Apr 06, 2017 8:41 am

ludzie o czym Wy tu gadacie, dajcie spokój.
siorka

Postby zajarana_anka » Thu Apr 06, 2017 9:10 am

To ty daj spokój, a jeśli kolegę interesuje wiza studencka do Australii cena takiej wizy nie jest uzalezniona od czasu pobytu, nie mniej musisz udowodnić ze bedziesz miał się z czego utrzymać podczas pobytu, na http://australiahome.edu.pl/wizy-studenckie/ znajdziesz też informacje ze do ceny wizy musisz doliczyc tez koszty ubezpieczenia.
zajarana_anka

Postby badass » Thu Apr 06, 2017 10:43 am

O to tu mnie zaskoczyłaś, ale dobrze wiedzieć na co się przygotowac ubiegając się o wizę. Serdeczne dzieki za cenne wskazówki, przyśle Ci kartkę z Australii:D
badass

Return to Ogłoszenia