Szukam firmy świadczącej usługi cięcia blach w Białymstoku.

Postby martina » Mon Jun 26, 2017 10:44 pm

Szukam firmy jak w temacie. Mam do wykonania stelaże pod siedziska z masażem. Fotele montowane są na płytach z blachy i potrzebują kogoś kto dokładnie wytnie dla mnie otwory w przygotowanych wcześniej arkuszach. Znacie kogoś godnego polecenia?
martina

Postby barabuch » Tue Jun 27, 2017 12:29 am

Szukasz kogoś kto zrobi gotowy projekt czy tylko zajmie się cięciem? Znam firmę która świadczy kompleksowe usługi w zakresie obróbki metali i mogę ci podać do niej namiary. Z tego co wiem to realizują zlecenia tylko od ilości ponad tysiąc sztuk.
barabuch

Postby martina » Tue Jun 27, 2017 2:11 am

Na dany moment mam około dwa tysiące arkuszy i chciała bym to zrobić wszystko naraz. W zależności od sprzedaży możliwe że w niedługim czasie będę miała więcej tego typu zleceń. Wszystko zależy od tego jak będzie przebiegać współpraca.
martina

Postby BaltazarBartolini » Tue Jun 27, 2017 3:12 am

Polecam zajrzeć na stronę br-technology.pl. Firma zajmuje się usługami z zakresu obróbki metali i w ich ofercie znajdziesz takie usługi jak frezowanie, gięci czy cięcie laserowe. Firma bardzo rzetelna więc jeżeli zależy ci na terminowości i dobrej cenie to zainteresował bym się ich ofertą :)
BaltazarBartolini

Postby martina » Tue Jun 27, 2017 4:26 am

Masz jakieś doświadczenie we współpracy z nimi? Zależy mi na kimś sprawdzonym bo opinie z internetu mnie nie interesują.
martina

Postby Silvester » Tue Jun 27, 2017 6:14 am

Prowadzę firmę informatyczną i zlecałem im cięcie blach w Białymstoku pod nowoczesne szafy serwerowe. Na stronie http://br-technology.pl/ciecie-blach-metali/ znajdziesz więcej informacji na ten temat ale polecam kontaktować się osobiście to odpowiedzą na wszystkie pytania :) Firma posiada duże doświadczenie w obróbce metali. Polecam!
Silvester

Postby siorka » Tue Jun 27, 2017 8:06 am

Również korzystałam z usług. Zainteresował mnie nowoczesny sprzęt który u siebie posiadają przez co jakość jest na najwyższym poziomie. Co do ceny to wszystko zależy jaka ilość cię interesuje i jak skomplikowany jest wzór.
siorka

Postby martina » Tue Jun 27, 2017 8:58 am

Co do ceny to będę miała porównanie jak dostanę wycenę ale jakość nie jest aż tak ważna bo te elementy i tak są zakryte przez obicie. Kwestia że nie może być ostrych krawędzi bo mogą one rozerwać materiał.
martina

Return to Ogłoszenia