Freestyle piłka nożna – szukam kogoś na pokaz

Postby zajarana_anka » Wed Jul 26, 2017 9:08 pm

Dzien dobry! Tak, jak w temacie – szukam kogoś z okolic Warszawy, kto chciałby zaprezentować swoje umiejetnosci we freestyle football. Chodzi o impreze a mianowicie otwarcie knajpy. Razem z mężem chcielibyśmy urozmaicić dzień otwarcia naszej knajpy, chcielibyśmy, aby ten dzień zapadł gościom w pamięć i żeby nasze miejsce od początku dobrze się prezentowało i związane było z przyjemnymi skojarzeniami. Słyszałam, ze takie pokazy freestyle football to coś, co jest teraz na czasie. Polecacie kogoś??
zajarana_anka

Postby fiona » Wed Jul 26, 2017 10:56 pm

Masz rację, freestyle piłka nożna to rzeczywiście atrakcja, która jest teraz bardzo popularna. Nic dziwnego, jest to coś świeżego, nowoczesnego, a młodzi ludzie lubia takie rzeczy. Bardzo fajny pomysl na urozmaicenie każdego eventu czy imprezy, uważam ze zapewni to Twoim gościom fajna, nienachalną rozrywkę. Bywam na różnych eventach stosunkowo często i dwa razy już spotkałem się z tą atrakcją. Moją uwagę zwrócił http://dawidpajor.com/– fantastyczna osoba, potrafi zarazić publikę pozytywna energią. Polecam
fiona

Postby Falcon » Thu Jul 27, 2017 1:45 am

Freestyle football to coś wspaniałego! Byłem kiedyś na imprezie urodzinowej, na której odbyl się pokaz. Zakochalem się w tym sporcie, od tego czasu sam zacząłem ćwiczyć :D jakie triki są wedglug Was najatrakcyjniejsze??
Falcon

Postby Brick » Thu Jul 27, 2017 4:17 am

atw, htw, crossover to figury proste, aczkolwiek w ciekawych kombinacjach mogą tez dac fajny efekt…
Brick

Postby Silvester » Thu Jul 27, 2017 5:20 am

Na przykład można laczyc te atwiejsze triki jak htw , atw , cross z cyrkowymi. Na koniec najlepiej zrobić cos efektownego, bo koncowka zostanie najbardziej zapamietana.
Silvester

Postby trocky » Thu Jul 27, 2017 7:06 am

Kombinacji jest wiele, pompki z pilka na karku, chodzenie z pilka na głowie, klękanie z piłką.
trocky

Postby broly » Thu Jul 27, 2017 7:47 am

Hej, hej. Dawid Pajor – również bardzo bardzo polecam!!!! Świetny facet! To, co wyprawia z piłką to jakaś magia, dosłownie. Otwarcie knajpy z tym freestylerem zostanie na długo zapamiętane, gwarantuję :D Swoja drogą, fajny pomysl na urozmaicenie tego wydarzenia ;) powodzenia ;)
broly

Postby zajarana_anka » Thu Jul 27, 2017 8:54 am

Dzieki!
zajarana_anka

Return to Ogłoszenia