Modlitewnik św Rity. Wiecie jakie wydawnictwo wydaje takie rzeczy?

Postby broly » Mon Sep 04, 2017 12:08 am

Słyszałem że w sprawach trudnych i bez wyjścia w utrapieniu pomaga nam św Rita. Chciał bym zakupić modlitewnik w którym znajdę jej biografię oraz modlitwy do tej patronki. Znacie jakieś wydawnictwo które ma to w swojej ofercie?
broly

Postby Niepozorna » Mon Sep 04, 2017 1:55 am

To fakt, sama się do niej modliłam i naprawdę wiele spraw udało się rozwiązać mimo trudów. Warto wierzyć bo wiara czyni cuda. Spytaj w sklepie katolickim albo jeżeli w twoim kościele jest taki sklepik to może tam będą mieli :)
Niepozorna

Postby NerdONA » Mon Sep 04, 2017 3:18 am

Oj wielka jest ta patronka. Nie jest zbyt znana przez wielu ludzi ale potrafi naprawdę pomóc w sprawach ciężkich. Jeżeli dzieje się coś w twoim życiu z czym nie potrafisz sobie poradzić to taki modlitewnik na pewno się przyda.
NerdONA

Postby BaltazarBartolini » Mon Sep 04, 2017 4:20 am

Nie zawsze to o co prosimy się spełnia ale warto się modlić bo często nasze modlitwy będą wysłuchane. Sam straciłem wiarę podczas choroby ale modlitwa pomogła mi wrócić na właściwe tory. Serdecznie polecam.
BaltazarBartolini

Postby barabuch » Mon Sep 04, 2017 5:37 am

Na stronie http://wydawnictwojut.pl/produkty/modlitewniki/swieta-rita/ znajdziesz taką książeczkę. Modlitewnik św Rity zawiera nie tylko zbiór modlitw ale także biografię i kilka ciekawostek. Polecam jeżeli coś wydaje się niemożliwe do osiągnięcia szczególnie w trudnych sprawach :)
barabuch

Postby siorka » Mon Sep 04, 2017 6:05 am

Sama nie wierzyłam że modlitwy przyniosą jakikolwiek skutek ale okazało się że mój syn mimo ciężkiej sytuacji w życiu dobrze sobie poradził. Od tamtej pory regularnie się modlę chociażby w intencji pomyślności dla rodziny.
siorka

Postby Fixa » Mon Sep 04, 2017 7:48 am

Niektórzy myślą że jak nigdy się nie modlili i nagle zaczną to stanie się jakiś cud. To tak nie działa, ale cierpliwość i wiara na pewno dadzą dobry skutek.
Fixa

Postby broly » Mon Sep 04, 2017 8:52 am

Dokładnie o taki modlitewnik mi chodziło. Jest on dużo tańszy niż myślałem więc mam zamiar zamówić kilka sztuk żeby podarować komuś w potrzebie. Dziękuję wam za odpowiedzi i pomoc. Niech wiara będzie z wami :) Serdecznie pozdrawiam.
broly

Return to Wasze historie