Regał metalowy

Regał metalowy

Postby gadu_sun » Fri Sep 23, 2016 3:55 am

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Temat jest bardzo prosty – szukam miejsca w którym mgółbym zamówić jakieś regały i szafy METALOWE. Tak metalowe, ponieważ chciałbym je wstawić do swojego magazynu i mają służyć na przechowywanie naprawdę ważnych rzeczy. Dlatego zależy mi m.in. na jakości takich mebli, nie szukam niczego taniego i w złej jakości. Także jak ktoś tutaj na forum naprawdę zna się dobrze na tego typu produktach i może coś dobrego zarekomendować to będę wdzięczny jak włączy się w dyskusje i coś dobrego mi podpowie ;) Pozdrowienia dla Was!
gadu_sun

Regał metalowy

Postby badass » Fri Sep 23, 2016 6:36 am

Bardzo mocno mogę polecić meble i regały z tej strony internetowej: http://www.polskie-szafy-metalowe.pl/regaly-przesuwne/ ;) produkt jest naprawdę w przystępnej cenie, ale uwaga! Nie idzie to w parze właśnie z kiepską jakością, a właśnie wręcz przeciwnie. U nas w firmie mamy liczne szafki i meble które zakupiliśmy z tej firmy i same pozytywy na ich temat można powiedzieć. Są mega wytrzymałe i nie ma szans, że się coś z nimi stanie. Także jak coś to polecam tylko z tej strony robić zakupy i zamówić sobie metalowe meble. Na pewno będzie to bardzo dobry wybór.
badass

Regał metalowy

Postby broly » Fri Sep 23, 2016 7:08 am

Ja mam szafę z tej strony co kolega wyżej napisał i potwierdzam. Świetne wykonanie i zero problemów z nią. Nie ma szans, że ktoś Ci naruszy to co jest w śrdoku ;) bardzo polecam.
broly

Return to Wasze historie