Page 1 of 1

Internetowe sklepy medyczne

PostPosted: Mon Nov 21, 2016 8:53 am
by trocky
Witajcie forumowicze. Szukam dobrych sklepów, gdzie można by kupić parę artykułów medycznych. Będzie mi ogromnie przyjemnie, jeśli zechcecie się udzielić i podpowiecie co nieco na temat produktów i sklepu, który ma najlepsze oferty. Pozdrawiam

Internetowe sklepy medyczne

PostPosted: Mon Nov 21, 2016 11:26 am
by jukiuno
Hejka. Ja coś tam wiem na temat takich zakupów w sieci. Kupowałam takie środki opatrunkowe, ale także maski i rękawiczki. Podam ci link, sprawdź sobie co jeszcze mają tam abamedica24.pl/44-rekawice-maseczki-i-ochraniacze. Były akurat promocje na te produkty. Myślę, że inne rzeczy też można tam kupić bez trudu.

Internetowe sklepy medyczne

PostPosted: Mon Nov 21, 2016 12:13 pm
by badass
Witajcie. Ja mogę potwierdzić. Musiałem zakupić dla żony wózek inwalidzki. Tutaj je znalazłem abamedica24.pl/33-wozki-inwalidzkie. Mieli ceny lepsze od innych więc kupiłem. Też z początku nie byłem przekonany co do zakupów internetowych, ale w końcu się przekonałem i w sumie nie żałuję.

Internetowe sklepy medyczne

PostPosted: Mon Nov 21, 2016 12:46 pm
by Malaga
Hejka. Ja kupowałam natomiast w tym sklepie fajne pończochy, konkretnie te abamedica24.pl/47-ponczochy-veera. Bardzo fajnie się je nosi, są bardzo przyjemne i wygodne. A co do zakupów internetowych to wydaj mi się, że nie ma nic lepszego i prostszego. Pozdrawiam.

Internetowe sklepy medyczne

PostPosted: Mon Nov 21, 2016 1:02 pm
by JW89
Cześć. Ja to nigdy nie umiałam kupować ze sklepów internetowych. Ale bratowa mi pomogła i nauczyłam się. Dziś już się nie boję. Jeśli chodzi o dobry sklep medyczny to niech pomyślę. Kiedyś kupowałam podkolanówki przeciwżylakowe - ABA MEDICA S.A. właśnie z tego sklepu i zdaje się, że mieli tak więcej produktów. Ceny mieli akurat bardzo dobre, na to nie można narzekać. A same podkolanówki były bardzo dobrej jakości. Niestety zmagam się z żylakami, i chcąc nie chcąc muszę nosić coś takiego. Ale przyznaję szczerze, że pomaga. Czuję ulgę. Nogi nie są takie obolałe i obrzęknięte.

Internetowe sklepy medyczne

PostPosted: Mon Nov 21, 2016 1:54 pm
by broly
Ja to też nie miałem okazji, jeszcze korzystać ze sprzedaży internetowej i chyba najwyższy czas się nauczyć. Też muszę stale kupować środki medyczne, opatrunki, rękawiczki, i inne takie pierdoły. Dzięki za podpowiedzi, ja także skorzystam skoro tak zachwalacie. Przejrzę sobie później co mają ciekawego i co warto kupić. Ceny są różne jak wiadomo. Pozdrawiam gorąco i miłego dnia.