Biura detektywistyczne – opinie

Postby gadu_sun » Wed Dec 14, 2016 1:45 am

Dzień dobry. zakładam temat bo szukam dobrego detektywa. Chcę jednak wybrać najlepszą agencję, dlatego potrzebne mi są opinie. Czy ktokolwiek z Państwa może zatrudniał takiego detektywa i może cokolwiek powiedzieć o współpracy, o przebiegu śledztwa i o cenie? Będę niezmiernie wdzięczny za takie informacje. Pozdrawiam
gadu_sun

Postby Ptasia » Wed Dec 14, 2016 2:54 am

Witaj. Ja w sumie muszę dołączyć się do twojego tematu bo sama poszukuję dobrego detektywa, a nie chcę brać na chybił- trafił. Jeśli pozwolisz poczytam także co inni będą tutaj zamieszczać i też może coś wybiorę. Dzięki, pa
Ptasia

Postby Falcon » Wed Dec 14, 2016 5:45 am

Wszystko zależy od sprawy. Niektórzy potrzebują detektywa do wykrycia zdrady, inni śledzą na przykład nieuczciwego pracownika, czy współpracownika, który oszukuje. wydaje mi się, że opinie o biurze detektywistycznym znajdziecie w tym miejscu detektywipl.pl/opinie.html. To bardzo dobra agencja, która ma wielu klientów. Czemu ją polecam. Niegdyś pomogli mojemu ojcu przeprowadzając bardzo dokładny wywiad gospodarczy, co uchroniło go przed podpisaniem niekorzystnej umowy z oszustem.
Falcon

Postby NerdONA » Wed Dec 14, 2016 6:30 am

Dzień dobry. ja kiedyś też wzięłam detektywa z agencji Detektywi Pl i nie żałowałam. Mój mąż okazał się zdrajcą. Moje podejrzenia były słuszne. A dzięki pracy pana detektywa uzyskałam niezbite dowody na jego winę, co wykorzystałam w sądzie. Dzięki temu udało mi się uratować majątek chociażby w części, a ludzie przestali obwiniać mnie za rozpad tego małżeństwa, bo takie sytuacje też się wtedy zdarzały. Szczególnie rodzina miała do mnie największy żal, że to przez moje fanaberie. Szkoda tylko, że nikt nie interesował się z nich tym jak ja się wtedy czułam. No ale było minęło. Polecam detektywa.
NerdONA

Postby martina » Wed Dec 14, 2016 8:37 am

Hej. Ja też mam dobrą opinię na temat tego biura detektywistycznego. Są bardzo fachowi i działają błyskawicznie. Co najważniejsze pomogli mi zrozumieć zachowanie osoby, którą podejrzewałam o zdradę, jak się okazało niesłusznie. Mąż był chory i ukrywał to przede mną, a ja go podejrzewałam o zdradę.
martina

Return to Wasze historie