Page 1 of 1

Dobra firma od rolet z Warszawy Ochoty

PostPosted: Mon Jan 09, 2017 5:28 am
by siorka
Znacie jakąś dobrą, rzetelną i niedroga firmę od rolet z Warszawy, najlepiej Ochoty? Szczególnie zależy mi na profesjonalnym montażu w możliwie najniższej cenie. Pozdrawiam i z góry bardzo dziekuje za pomoc.

Dobra firma od rolet z Warszawy Ochoty

PostPosted: Mon Jan 09, 2017 6:44 am
by gadu_sun
Jeśli interesują Cię dobre rolety Warszawa Ochota ma sklep z bardzo dobrymi jakościowo roletami - http://www.zaluzje-rolety-warszawa.pl/. Warto zajrzeć bo nigdzie nie znajdziesz tak dużego wyboru w niskich cenach. Mi od razu spodobało się że te rolety są grube i sztywne, przepuszczają światło w stopniu jakim najbardziej mi odpowiada a do tego nie tracą koloru. Nie lubię zasłon i firan, zawsze zamawiałem rolety róznego rodzaju wiec troche sie na tym znam. Mam nadzieje że pomogłem, pozdrawiam.

Dobra firma od rolet z Warszawy Ochoty

PostPosted: Mon Jan 09, 2017 8:45 am
by JW89
bardzo dobry i niedrogi sklep. Też tam zamawiałam bo mają darmowy montaż, a same rolety kosztują o wiele mniej niż w innych sklepach. Jednym słowem bardzo się opłaca, pzdr.

Dobra firma od rolet z Warszawy Ochoty

PostPosted: Mon Jan 09, 2017 10:42 am
by Malaga
Cześć. Pomóżcie proszę bo mam taki problem że kupiłam rolety na okno ale nie zauważyłam że u góry okna na ramie jest zamontowany taki wywietrznik, jak go zdejmę to ostro przez niego wieje. Nie da się zamontować na nim rolety. Co mam zrobić?

Dobra firma od rolet z Warszawy Ochoty

PostPosted: Mon Jan 09, 2017 12:25 pm
by badass
Siema, są takie plastikowe zawieszki na ramę okna na które zaczepiasz roletę żeby była niżej i nie kolidowała z tym wywietrznikiem. Bardzo to osobliwe bo od lat nie widziałem takich wywietrzników.

Dobra firma od rolet z Warszawy Ochoty

PostPosted: Mon Jan 09, 2017 12:34 pm
by Malaga
Mieszkanie nie jest nowe wiec to pewnie dlatego. Poszukam sobie tych części o których piszesz bo już się zmartwiłam ze bede musiala odmieniac to co kupiłam. Dziękuję i pozdrawiam.