Relokacja ciężkich sprzętów i maszyn

Postby gadu_sun » Fri Feb 03, 2017 4:34 am

Witam. Szukam namiarów i ogólnie jakiś miłych komentarzy na temat firmy, która zajmuje się transportem i najlepiej demontażem/montażem różnych ciężkich sprzętów. Takich używanych na budowach, w fabrykach, ciężkim przemyśle itp. nie chodzi mi tutaj o klasyczny transport, bo wiadomo, ze taki sprzęt w zupełnie inny sposób się transportuje. Także może akurat będzie tu jakiś spec na tym forum w temacie, że tak to ujmę? Bo nie wiem do jakiej firmy mógłbym się zgłosić i jednak mi zależy na tym, aby dobrze wybrać i stąd chciałbym Was zapytać o zdanie. Pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc
gadu_sun

Postby badass » Fri Feb 03, 2017 6:25 am

myślę, że mogę Ci pomóc, bo akurat współpracowałem raz z jedną z lepszych firm transportujących tego typu sprzęty w Polsce. Proszę, pod tym linkiem znajdziesz ich ofertę: http://relokacjamaszyn.com.pl/ ;) masz tam dokładnie rozpisane, jakim transportem się zajmują, co wchodzi w zakres ich usług itp. no i tak jak pwoedziałem, pracowali raz dla mnie i przetranspotowali bardzo skrupulatnie i bezpiecznie sprzęt w wskazane miejsce, także bardzo polecam.
badass

Postby broly » Fri Feb 03, 2017 8:47 am

Ja sobie nie wyobrażam jak kłopotliwe musi być transportowanie tego typu sprzętów na dłuższy dystans.. bo jednak ciężki sprzęt to ciężki sprzęt i bynajmniej nie jest to łatwe. Ale chociaż tak jak kolega podał, są od tego specjalistyczne firmy..
broly

Return to Wasze historie