Page 1 of 1

Dobra krajalnica - pomóżcie wybrać!

PostPosted: Wed Feb 08, 2017 1:16 am
by NerdONA
Moi drodzy! Założyłam ostatnio mały sklep mięsny w swoim miasteczku (mam zaufanych i świetnych dostawców mięs, naprawdę pyszne mięsa) i potrzebuję wyposażyć sklep w niezbędne sprzęty, żeby móc go już otworzyć. Oczywiście noże, deski, haki już zakupiłam, teraz pozostaje kwestia krajalnicy, na której będziemy ciąć w chude plastry wędliny i kiełbasy. Czy ktoś może orientuje się w jakiś dobrych krajalnicach?

Dobra krajalnica - pomóżcie wybrać!

PostPosted: Wed Feb 08, 2017 3:17 am
by siorka
Na początku życzę Ci szczęścia i powodzenia, bo prowadzenie własnego biznesu tylko z pozoru wydaje się łatwe, a jest szalenie trudne (wiem co mówię). Będę trzymać kciuki, aby Ci się udało. A wracając do tematu i Twojego pytania to ja np. poleciłabym produkty firmy ma-ga, możesz je znaleźć w tej hurtowni/sklepie probox.pl/produkt/22325/krajalnica-do-wedlin-ma-ga-612p. Podobnie jak Ty działam w sferze gastronomicznej i od lat wyposażam swoje kuchnie w produkty z tego sklepu.

Dobra krajalnica - pomóżcie wybrać!

PostPosted: Wed Feb 08, 2017 5:45 am
by jukiuno
Wielkie dzięki! Czyli mówisz, że ta krajalnica, do której wysłałaś mi link jest dobra? Zależy mi na urządzeniu, które na stępi się przy pierwszej lepszej kiełbasie :)

Dobra krajalnica - pomóżcie wybrać!

PostPosted: Wed Feb 08, 2017 6:47 am
by JW89
Witam w gronie gastronomicznym. Ja także pracuję w mięsnym i tak jak koleżanka wyżej wspomniała sprzęty ze sklepu ProBox są świetnej jakości i nigdy nie było problemu z dostawą do nas do sklepu. A wiadomo, że jak krajalnica wysiądzie to szynki na plastry nie pokroisz tak cienko jak maszyną, więc trzeba było szybko zamawiać. Szefowa dzwoniła do sklepu, wybierała produkt i dosłownie w mgnieniu oka był u nas.

Dobra krajalnica - pomóżcie wybrać!

PostPosted: Wed Feb 08, 2017 7:21 am
by siorka
Najlepsza! U mnie w restauracji tylko na niej kroimy produkty do carpaccio i uważam, że już lepiej się tego zrobić nie da. Polecam z własnego doświadczenia jak i polegam na opinii kucharzy z pracy.

Dobra krajalnica - pomóżcie wybrać!

PostPosted: Wed Feb 08, 2017 9:28 am
by jukiuno
W takim razie zaufam gronu osób, które znają się lepiej ode mnie. Może za jakiś czas to ja komuś będę mogła doradzić produkty z tego sklepu? Zobaczymy :)