Szukam dobrego zakładu, który oferuje szlifowanie wałków Wrocław to miejsce, gdzie prowadzę firmę, który z zakładów tokarskich jest najlepszy?

Szukam dobrego zakładu, który oferuje szlifowanie wałków Wrocław to miejsce, gdzie prowadzę firmę, który z zakładów tokarskich jest najlepszy?

Postby broly » Tue Apr 11, 2017 5:42 am

Cześć, który z zakładów tokarskich mieszczących sie na terenie Wrocławia jest Waszym zdaniem najlepszy, pytam bo konkretnie interesuje mnie szlifowanie wałków Wrocław zaś to siedziba mojej firmy i zalezy mi na znalezieniu dobrego podwykonawcy?
broly

Postby Malaga » Tue Apr 11, 2017 8:00 am

Szlifowanie wałków a coz to takiego bo nie jestem w temacie, po co się je wykonuje?
Malaga

Postby BaltazarBartolini » Tue Apr 11, 2017 8:59 am

Najprościej mówiąc szlifowanie wału silnika ma na celu jego naprawę czy tez konserwację, bo wiadomo, ze z czasem takie elementy jak wałki najszybciej sie zuzywają. Na szczęście szlifowanie wałków Wrocław oferuje wszystkim zainteresowanym w bardzo konkurencyjnych cenach. Usługa wykonywana jest bardo precyzyjnie nawet do tysięcznych części milimetra, kompletny katalog usług szlifierskich sprawdzisz na https://sitkowscy.pl/oferta/szlifowanie-walkow/ mysle, ze znajdziesz tam to czego szukasz.
BaltazarBartolini

Postby Brick » Tue Apr 11, 2017 9:17 am

Chyba już wszystko zostalo powiedziane, moge dodac ze taki zakład ślusarsko-tokarski oferuje nie tylko szlifowanie wałków, ale i tocznie czy spawanie, zreszta wystarczy wejść na sitkowscy.pl żeby zapoznac się z pełną ofertą rodzinnego zakladu który obróbką skrawaniem zajmuje sie już pond 20 lat.
Brick

Return to Wasze historie