Czy są jakieś sensowne firmy odszkodowawcze poza TU?

Postby Niepozorna » Wed Jun 21, 2017 10:31 pm

Zastanawiam się nad możliwością zwiększenia wypłaty za szkodę spowodowaną podczas jazdy samochodem. Są ponoć takie możliwości i nie zajmują się tym ubezpieczalnie tylko wyspecjalizowane firmy. Wiecie coś więcej na ten temat i która z takich firm jest warta uwagi?
Niepozorna

Postby barabuch » Wed Jun 21, 2017 11:08 pm

W tym momencie kojarzę jedynie firmę Beker Polska, oni są chyba liderem w tej dziedzinie. I jest to firma wiarygodna bo niestety nie da się tego o wszystkich z nich powiedzieć.
barabuch

Postby broly » Thu Jun 22, 2017 1:20 am

Ja też słyszałem o nich, ktoś ze znajomych dostał dopłatę do AC właśnie od nich. Biorąc pod uwagę stawki towarzystw to takie rozwiązanie jest w pewnych sytuacjach mega opłacalne.
broly

Postby Falcon » Thu Jun 22, 2017 3:40 am

Zdecydowanie warto się do nich zwrócić: http://www.bekerpolska.pl/. Miałem taką sytuację że dostałem kasę z polisy OC ale była to jakaś żenada. Wtedy tata mi poradził żebym sprawdził sobie firmy odszkodowawcze i tak trafiłem na nich. Bardzo szybko przeanalizowali dokumentację i zaproponowali zadowalającą sumę. Według mnie opłaca się w to bawić szczególnie jak polisa sama w sobie jest średnia.
Falcon

Postby siorka » Thu Jun 22, 2017 5:06 am

Dziś coraz więcej ludzi ubiega się o tego rodzaju dopłaty. Dla mnie jest to dobry myk, wszystko w pełni legalne i jednocześnie do kieszeni trafia więcej niż z TU a przecież o to głównie chodzi.
siorka

Postby BaltazarBartolini » Thu Jun 22, 2017 6:34 am

Jeśli się dobrze trafi na uczciwą firmę odszkodowawczą to wszystko jest ok. Ta akurat jest rzeczywiście wiarygodna choć ponoć zdarzają się jacyś kombinatorzy na rynku.
BaltazarBartolini

Postby Brick » Thu Jun 22, 2017 8:17 am

Trzeba zawsze sprawdzać z kim się umowę podpisuje. Nie każdy jest godny zaufania a tam gdzie w grę wchodzą pieniądze trzeba mieć oczy zawsze otwarte i czujność jest w cenie.
Brick

Return to Wasze historie