Czy pasy stabilizujące kręgosłup są skuteczne?

Postby broly » Mon Sep 11, 2017 10:24 pm

Chciałbym się dowiedzieć czy pasy stabilizujące kręgosłup coś pomagają i z jakimi rodzajami rehabilitacji je łączycie? Szczególnie prosze o odpowiedzi te osoby które maja wiedze i doswiadczenie w tym temacie. Z góry dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.
broly

Postby siorka » Mon Sep 11, 2017 11:26 pm

Wszystko zalezy od zaleceń lekarza. W moim przypadku pas pomógł jak żadna rehabilitacja, masaż czy akupunktura a chodziłam na wiele różnych zabiegów i do wielu lekarzy. Z pasem jest o tyle komfortowo że zakładasz go i już, nie musisz posiwecac uwagi i czasu na cwiczenia i inne takie bzdety. Oczywiscie cwiczyc warto ale jak założysz pas to zrozumiesz o czym mowie.
siorka

Postby mewa » Tue Sep 12, 2017 1:34 am

Pas właściwie uratował mnie przed operacją której nie chcę z wiadomych powodów. To jedyna rzecz która daje mi ulgę i pozwala normalnie funkcjonować, nawet leki tak nie pomagały a tylko psuły wątrobę. Jak chcesz zamówić pas stabilizujący kręgosłup to można zajrzeć na https://www.ortomedyczny.pl/pasy-i-gorsety-na-kregoslup-i-brzuch-c-5_4.html gdzie w dobrej cenie zamówisz produkty z górnej półki, pzdr.
mewa

Postby trocky » Tue Sep 12, 2017 2:45 am

A ja wybrałem operację i nie żałuję. Wszystko jest jak być powinno, chodzę, biegam, wrocilem do cwiczen, gdybym mial wybierac to na pewno nic bym nie zmienił.
trocky

Postby mewa » Tue Sep 12, 2017 4:49 am

Więc gratuluję bo 4 moich znajomych poszło na stół i nikt nie odzyskał pełnej sprawności. U jednych jest lepiej u drugich gorzej ale na pewno nie moga powiedziec ze niczego by nie zmienili
mewa

Postby trocky » Tue Sep 12, 2017 7:25 am

Byłem prywatnie i zapłaciłem lekarzowi ekstra wiec moze to dlatego.
trocky

Postby mewa » Tue Sep 12, 2017 7:50 am

Być może, nie znam sie na tym, ale wiem ze lepiej zaczac od pasa, zobaczyc jak sie sprawdza. Później mozna podjac ewentualne dalsze kroki.
mewa

Return to Na szlaku