Ile obecnie kosztują nowoczesne urządzenia grzewcze?

Postby NerdONA » Fri Oct 14, 2016 2:35 am

Witam! Orientowałam się ostatnio trochę na branżowych portalach i czasopismach, jeśli chodzi o urzadzenia grzewcze. Sama zastanawiam się nad jakimś ekonomicznym rozwiązaniem, bo planujemy z mężem budowę domu i chcielibyśmy znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie. Tyle, że zarówno strony, jak i prasa wskazywała zupełnie różne ceny takich rozwiązań. Dlatego do Was pytanie. Jak to jest z tymi kosztami?
NerdONA

Postby badass » Fri Oct 14, 2016 3:35 am

Cóż, dosyć ogólne pytanie. Wszystko zależy od tego, co Cię najbardziej interesuje. Możesz na przykład zajrzeć pa tę stronę. Na niej masz informację co do cen pomp ciepła, które są obecnie jednym z najnowocześniejszych rozwiązań, dostępnych na rynku. Przy czym masz dostępne pompy ziemia-woda, albo powietrze-woda.
badass

Postby broly » Fri Oct 14, 2016 4:04 am

Kolega ma rację, najlepiej szukać informacji o kosztach u źródła. Akurat galmet.com.pl to dobra polska firma, której warto zaufać. Mają szeroki asortyment. Tutaj możesz dowiedzieć się dowiedzieć więcej o podgrzewaczach do wody. Ceny nie są jakieś szczególnie wygórowane, a oszczędność na energii jest dużo wyższa, jak w przypadku innych producentow tego typu sprzętu.
broly

Postby NerdONA » Fri Oct 14, 2016 5:16 am

Nawet czytałam o tej firmie. Mają dobre opinie, ale nikt ze znajomych o nich nie słyszał i wolałam się do pewnego momentu wstrzymać. No ale, jeśli Wy ich polecacie, to coś musi być na rzeczy, prawda?
NerdONA

Postby broly » Fri Oct 14, 2016 6:15 am

myślę, że nawet bardzo dużo :) Zdecydowanie jest to jeden z liderów na rynku urzadzeń grzewczych.
broly

Return to Na szlaku