Nieudany seks

Nieudany seks

Postby broly » Thu Nov 10, 2016 2:30 am

generalnie jestem zadowolony ze swojego zycia, ale jest rzecz, która jest dla mnie problemem… nie mogę zadowolic swojej dziewczyny w lozku. Nic nie mowi, ale przeciez takie rzeczy się czuje i widzi… mielibyscie może dla mnie jakies porady?
broly

Nieudany seks

Postby NerdONA » Thu Nov 10, 2016 3:46 am

może powinniście wybrać się do seksuologa.:) wiesz, życie seksualne to jest dosyć złożona sprawa i powodów może być bardzo wiele… na przykład ja miałam podobny problem, gdy cierpiałam na depresję i to nie była wina mojego partnera.:)
NerdONA

Nieudany seks

Postby Niepozorna » Thu Nov 10, 2016 5:42 am

zgadzam się z koleżanką, że to jest dosyć złożona sprawa, ale my kobiety chyba często za bardzo próbujemy ją analizować. Co jeśli rozwiązanie jest jednak prostsze? Polecam najpierw przetestować jakieś tabletki na potencję albo na powiększenie członka i zobaczyć czy będą efekty. Jeśli tak, to znaczy, że to wcale nie takie złożone i nikt z was nie ma depresji ani nic takiego…;)
Niepozorna

Nieudany seks

Postby broly » Thu Nov 10, 2016 7:13 am

dzięki za komentarze!! A jakie tabletki? Tez mysle, ze może jednak zanim zaczne panikowac sprobuje poszukac jakichs prostszych rozwiązań…
broly

Nieudany seks

Postby Niepozorna » Thu Nov 10, 2016 7:30 am

najlepiej zerknij sobie na Penis Pills Rank – poczytasz sobie, dowiesz się więcej, wtedy zdecydujesz. Każdy musi dobrać coś odpowiednio dla swoich potrzeb i problemów, by też nie przesadzić, bo to może być groźne.;)
Niepozorna

Nieudany seks

Postby NerdONA » Thu Nov 10, 2016 8:16 am

może macie rację, czasami idzie łatwiej rozwiązać problem niż wizytami u seksuologa. To na pewno wymaga odwagi i malo kto decyduje się na takie wizyty. A czy takie tabletki są bezpieczne?:)
NerdONA

Nieudany seks

Postby Niepozorna » Thu Nov 10, 2016 8:45 am

oczywiście, są testowane i dopuszczone na rynek.nie ma co się bać.;)
Niepozorna

Return to Na szlaku