Czy szpitale maja wózko wanny do kąpania pacjentów?

Postby siorka » Wed Jan 11, 2017 5:00 am

Czy w polskich szpitalach można spotkać coś co działa jak wózek z wanną. Byłam w Stanach i jednym ze szpitali właśnie w ten sposób kąpano pacjentów z problemami z poruszaniem. Czy w Polsce też używa się takiego sprzętu?
siorka

Postby gadu_sun » Wed Jan 11, 2017 7:08 am

Jasne, że tak. Polskie szpitale są często lepiej wyposażone niż te zagraniczne, oczywiście niema z tym żadnej reguły. Różnie to bywa.
gadu_sun

Postby badass » Wed Jan 11, 2017 8:02 am

Ja się spotkałem z takim wyposażeniem w Polsce. Akurat na oddziale usprawniania ruchu była wózko wanna. Rozmawiałem z rehabilitantem i mówił, że szpital kupował to tutaj http://wyposazenieszpitali.pl/produkty/higiena-pacjenta/, super sprzęt.
badass

Postby Malaga » Wed Jan 11, 2017 9:25 am

Nie wiem czy super, ale na pewno przydatny asortyment w szpitalu. Obym nigdy nie musiała korzystać z niego. Lepiej o nim rozmawiać niż korzystać :)))
Malaga

Postby barabuch » Wed Jan 11, 2017 9:54 am

W Polsce jest generalnie dostep do dobrego sprzętu i to praktycznie od reki. Produkujemy taki sprzet, który może od razu stanąć w szpitalu i tam funkcjonować na najwyższych obrotach. W firmie ANMAR dostac można generalnie wszystko co potrzebne do dobrej obsługi pacjentów, lider branży medycznej.
barabuch

Return to Na szlaku