Szukam firmy oferującej nowoczesne usługi informatyczne – co polecacie

Postby siorka » Sun Jan 29, 2017 9:25 pm

Witam wszystkich. Szukam firmy informatycznej działającej na terenie Warszawy, która zajmuje się systemami archiwizacji danych w małych firmach. Zależy mi na wysokim poziomie usług. Czy możecie jakąś polecić?
siorka

Postby badass » Sun Jan 29, 2017 10:47 pm

Witaj, w zeszłym roku w mojej firmie wprowadzono nowy system do archiwizacji danych, który jest bardzo dobry. Wszystkim zajęła się profesjonalna firma oferująca usługi informatyczne na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli chciałabyś się dowiedzieć czegoś więcej wejdź na stronę: http://www.indata-solutions.pl/nasze-uslugi, która należy do tej firmy i sprawdź jakie usługi oferują.
badass

Postby broly » Mon Jan 30, 2017 1:25 am

Witam, znam bardzo dobrze firmę o której wspomniał mój poprzednik i zdecydowanie Ci ją polecam. Jeżeli chodzi o usługi informatyczne, jakie oferują obejmują najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku.
broly

Postby zajarana_anka » Mon Jan 30, 2017 2:00 am

Cześć, zgodzę się z moimi poprzednikami co do proponowanej przez nich firmy. Ja akurat korzystałam z ich usług w zakresie wirtualizacji serwerów, która znacząco usprawniła funkcjonowanie całej firmy.
zajarana_anka

Postby mow_mi_pe » Mon Jan 30, 2017 4:38 am

Witajcie, także miałam przyjemność współpracować z tą firmą podczas wprowadzania programu do archiwizacji danych i zdecydowanie polecam. Widać, że osoby tam pracujące są prawdziwymi specjalistami w swej dziedzinie.
mow_mi_pe

Postby Sokuro » Mon Jan 30, 2017 6:31 am

Także znam i polecam firmę Indata Solutions, która oferuje bardzo szeroki zakres usług informatycznych. Kompleksowo zajmują się w mojej firmie obsługą informatyczną i jestem bardzo zadowolony z ich pracy.
Sokuro

Postby Brick » Mon Jan 30, 2017 9:29 am

Cześć, firma faktycznie godna polecenia. Jeżeli chodzi o usługi informatyczne to moim zdaniem posiadają jedną z najlepszych ofert dostępnych na rynku. Są to rozwiązania innowacyjne, które przekładają się lepsze funkcjonowanie przedsiębiorstwa.
Brick

Postby theodor » Mon Jan 30, 2017 9:56 am

Witam, również polecam – korzystałem z ich usług w zakresie wirtualizacji zasobów IT oraz wprowadzaniu systemów klienckich. Współpraca była bardzo udana i na pewno w przyszłości jeszcze skorzystam z ich usług.
theodor

Return to Na szlaku