Jak wyposażyć salę zabaw?

Postby barabuch » Thu Feb 23, 2017 3:18 am

Witajcie. Otworzyłem niedawno salę zabaw dla dzieci. Mam tam kilka sprzętów już, dzieciaki się bawią i śmigają na wszystkim, aż miło się patrzy, ale chciałbym jeszcze jakoś zrobić, żeby to naprawdę wystrzałowo wyglądało. Macie jakieś pomysły na to w jaki sposób udekorować taką miejscówkę?
barabuch

Postby Niepozorna » Thu Feb 23, 2017 4:33 am

Dobrze, że w tym zakresie działasz, bo jak ja chodę ze swoimi dziećmi do takich miejsc i widzę, że te place zabaw są takie jakieś smutne i zaniedbane to się nie chce tam nawet wchodzić. Dlatego wybieram takie, które rzeczywiście się nadają
Niepozorna

Postby Ptasia » Thu Feb 23, 2017 6:57 am

Ja bym na twoim miejscu spróbowała zajrzeć na stronę http://e-dmuchance.eu/c/1541/dekoracje-do-sal-zabaw.html to tutaj znajdziesz różne takie właśnie dekoracje do sal zabaw i sobie udekorujesz według swojego pomysłu, będziesz miał takie miejsce, do którego dzieciaki chętnie będą zaglądały :)
Ptasia

Postby barabuch » Thu Feb 23, 2017 8:11 am

Ale super! Właśnie na tej stronie http://e-dmuchance.eu/c/1524/zjezdzalnie-dmuchane.html kupowałem te zjeżdżalnie, które są u mnie zamontowane już. Nie wiem jakim cucem nie widziałem tych dekoracji też, może się musiałem przyjrzeć :D
barabuch

Postby Ptasia » Thu Feb 23, 2017 9:49 am

No całkiem możliwe. Albo nie myślałeś o tym. Ale teraz już masz szanse naprawić swój błąd i ładnie udekorować salę dla tych dzieciaków, żeby się mogły jeszcze lepiej bawić ;) Także do dzieła, wybór masz całkiem spory! :D
Ptasia

Return to Na szlaku