Gdzie znajdę atrakcyjne domki letniskowe w Borach Tucholskich?

Postby jukiuno » Mon Mar 06, 2017 2:28 am

Cześć, myślimy z mężem żeby pojechać na Kaszuby. Szukamy jakiś komfortowych domków letniskowych w Borach Tucholskich, może ktoś z Was zna jakieś?
jukiuno

Postby siorka » Mon Mar 06, 2017 3:55 am

Witaj! Ja byłam z rodziną w rewelacyjnych domkach letniskowych w Borach Tucholskich tuż nad jeziorem Długim. Okolica piękna, zalesiona, dużo miejsc do spacerowania i uprawiania sportów. Jeżeli chcesz się dowiedzieć wiecej odsyłam na stronę: http://www.osrodekwypoczynkowykaszuby.pl/domki-letniskowe/ należącą do tego ośrodka wypoczynkowego.
siorka

Postby badass » Mon Mar 06, 2017 6:02 am

Bory Tucholskie mają świetny klimat. Dla fanów wędkowania to także dobre miejsce. Co do domków letniskowych to zgadzam się z moją poprzedniczką. Ośrodek oferuje też świetne drewniane chatki kaszubskie z pełnym wyposażeniem.
badass

Postby trocky » Mon Mar 06, 2017 8:55 am

Hej, też polecam Ci ten ośrodek wypoczynkowe. Domki są bardzo komfortowe, ale poza tym czeka Cię tam dużo atrakcji. Możesz o nich poczytać na ich stronie: http://www.osrodekwypoczynkowykaszuby.pl/agroturystyka/ – dla mnie super zabawą były spływy kajakowe. Można też pojeździć na koniach w pobliskiej stadninie.
trocky

Postby siorka » Mon Mar 06, 2017 9:14 am

Cześć, domki są bardzo przytulne, a widoki przepiękne. Super plaża z bardzo czyściutką wodą.
siorka

Return to Na szlaku