Szukam trenera osobistego w Krakowie.

Postby jukiuno » Wed May 31, 2017 6:44 pm

Hej! Czuję, że mam potrzebę trochę zmienić swoje życie – chyba jestem taka smutna przez brak aktywności. Moja koleżanka podrzuciła mi pomysł, żebym poszukała trenera personalnego. Chciałabym znaleźć takie studio fitness, gdzie mogę oprócz ćwiczeń mieć zapewnioną także analizę składu ciała, a najlepiej także konsultację dietetyczną. Jak metamorfoza, to na całego! Czy znacie takie miejsca w Krakowie?
jukiuno

Postby siorka » Wed May 31, 2017 9:28 pm

Brawo, świetne podejście, życzę Ci, aby się udało. Myślę, że każdy profesjonalny trener personalny, który naprawdę kształtował swój zawód z pasją, jest w stanie nie tylko ułożyć plan treningowy, ale także nakierować Cię na optymalny plan żywieniowy.
siorka

Postby JW89 » Wed May 31, 2017 11:30 pm

Ja mam przyjemność ćwiczyć z trenerami personalnymi, u których konsultują się sławni sportowcy. Dzięki tej świadomości bardzo ufam skuteczności tych treningów i staram się, aby faktycznie tak było. I to prawda, czuję się zdecydowanie lepiej, jestem silniejsza.
JW89

Postby jukiuno » Thu Jun 01, 2017 1:06 am

Wow, jacy sportowcy? Czy to miejsce jest w Krakowie?
jukiuno

Postby JW89 » Thu Jun 01, 2017 2:55 am

Tak, ja mieszkam kilkanaście kilometrów od Krakowa ale i tak jeżdżę do Studia Synergy 2-3 razy w tygodniu. Studio ma rekomendacje od takich sportowców, jak Rafał Sonik czy Marcin Łepkowski.
JW89

Postby jukiuno » Thu Jun 01, 2017 4:50 am

Ale mam nadzieję że kobiety też mogą tutaj ćwiczyć? Podałaś rekomendację od samych mężczyzn :).
jukiuno

Postby JW89 » Thu Jun 01, 2017 5:33 am

Tak, przecież sama napisałam że tu chodzę. Nawet jedna trenerka jest kobietą. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń co do płci – każdy może ćwiczyć i walczyć o lepsze ja.
JW89

Postby theodor » Thu Jun 01, 2017 6:07 am

Warto dodać, że studio ma dwa oddziały w Krakowie, więc sprawdź, do którego będziesz miała bliżej.
theodor

Postby Malaga » Thu Jun 01, 2017 7:26 am

Mój chłopak ćwiczy z trenerem osobistym. Trenerzy tutaj układają nie tylko plany treningowe, ale może się ich także poradzić w kwestii żywienia, suplementów czy ćwiczeń rehabilitacyjnych – zresztą różnego rodzaju. Dziewczyny chyba wszystko Ci już powiedziały, ale jeśli chcesz wiedzieć więcej, wejdź tutaj: studiosynergy.pl/. Jeśli potrzebny Ci jest trener osobisty Kraków ma do dyspozycji kilku najlepszych.
Malaga

Return to Na szlaku