Gdzie kupię materiał w kratkę?

Postby zajarana_anka » Mon Jun 19, 2017 11:50 pm

Cześc dziewczyny! od jakiegoś czasu chodzi za mną narzuta na łózko:D dokładnie to chodzi za mną jej uszycie;) wymarzyłam sobie wzór w kratkę, najlepiej w kolorze zielonym i czerwonym i takiego materiału właśnie szukam. Czy możecie polecić mi jakiś dobry sklep z materiałami, gdzie znajdą taki wzór?
zajarana_anka

Postby NerdONA » Tue Jun 20, 2017 2:29 am

Hej! A sprawdzałaś tutaj https://www.kropkawkratke.pl/ jak dla mnie to obowiązkowe miejsce, jeśli interesuje Cię bawełna sklep posiada bardzo dużą ofertę właśnie jeśli chodzi o tkanin bawełniane, ale ma też spory wybór minky i dzianiny. Wzory w kratkę widziała nie raz, tak że powinnaś coś znaleźć:)
NerdONA

Postby badass » Tue Jun 20, 2017 2:49 am

Cześć, ja owszem nie szyję, ale wiem, że żona zamawia w sklepie Kropka W Kratkę, bo nie raz odbieram paczki z mateiałem z poczty. Zawsze cieszy się jak dziecko z nowych materiałów:D
badass

Postby Niepozorna » Tue Jun 20, 2017 3:10 am

No facet to nigdy nie zrozumie, co to znaczy radość z kilku metrów ładnego materiału w kratkę;) koleżanka wyżej dobrze radzi, jeśli chcesz naprawdę dobrej jakości materiał, to jedynie tutaj https://www.kropkawkratke.pl/21-tkaniny ja od kilku lat się u nich zaopatruję. Dziewczyny mają super wybór materiałów zwłaszcza bawełnianych. Czasem jak coś kupię z pięknym wzorem, to aż żal to pociąć;)
Niepozorna

Postby zajarana_anka » Tue Jun 20, 2017 5:34 am

Dziękuję za namiary, już obejrzałam wybór tkanin i zdecydowałam się przy okazji na kilka innych niż kratka wzorów;) jeden w chmurki szczególnie będzie pasował do pokoju mojego synka:)
zajarana_anka

Postby NerdONA » Tue Jun 20, 2017 7:29 am

Ciesze się, że mogłam coś doradzić:)
NerdONA

Postby Niepozorna » Tue Jun 20, 2017 9:26 am

Ja poleciłabym Ci jeszcze kupić sobie kilka metrów minky i spróbować popracować z nim, naprawdę świetny materiał, sam się szyje;)
Niepozorna

Return to Na szlaku