Myjnia – która najlepsza?

Postby Silvester » Mon Dec 26, 2016 11:06 pm

Witam wszystkich. Czy możecie polecić dobrą myjnię samochodową, gdzie można wykonać porządne czyszczenie? Mieszkam niedaleko Poznania, więc w mieście jak najbardziej będzie ok. Chcę zaimponować żonie, której wygląd naszego auta niepodobna się od czasu kiedy go kupiliśmy. Poprzedni właściciel nie był czyściochem i w dodatku woził psy na siedzeniach. Proszę polecicie dobra myjnię, gdzie za nieduże pieniądze mogę porządnie posprzątać auto.
Silvester

Postby Ptasia » Tue Dec 27, 2016 12:39 am

Witaj kolego. Myślę, że powinieneś trochę rozejrzeć się w wyszukiwarce. Takie firmy chętnie się ogłaszają. Zazwyczaj można się z nimi umawiać na konkretny termin po złożeniu zamówienia. Odsyłam cię do typowych poszukiwań internetowych. Powodzenia
Ptasia

Postby trocky » Tue Dec 27, 2016 2:47 am

Siemka. Samodzielnie staram się dbać o auto, a też jak kupiłem to tapicerka wymagała porządnego czyszczenia. Tutaj miałem to szczęście, że szwagierka ma taki specjalny odkurzacz piorący no i pożyczyłem. Dodatkowo kupiłem drogą piankę do prania tapicerki. Jeśli nie masz dostępu do takich sprzętów to chyba zostaje ci skorzystać z dobrej firmy piorącej.
trocky

Postby mewa » Tue Dec 27, 2016 3:45 am

Cześć. A nie słyszałeś nigdy o firmie Diamond Car Detailing? To bardzo dobra, poznańska firma czyszcząca, które zajmuje się samochodami od podstaw. Oferują czyszczenie różnych partii, także i czyszczenie tapicerki. Myślę, że powinieneś wyszukać sobie ich w necie, na pewno znajdziesz wpisując w wyszukiwarkę nazwę. Może akurat mają na stronie cennik to sobie sprawdzisz czy jest tanio.
mewa

Postby gadu_sun » Tue Dec 27, 2016 4:24 am

Wiesz co, najlepiej sprzedaj auto i kup nowe z salonu, wtedy nie będzie problemu z nieporządkiem, czy zapachem psa we wnętrzu ;D, pozdrawiam
gadu_sun

Postby siorka » Tue Dec 27, 2016 6:58 am

Witam. Kolega przede mną ma troszkę racji, wtedy problem porządkowy zniknie, ale zamiast zapachu psa, będzie zapach nowości, który dla mnie jest na przykład nie do wytrzymania.
siorka

Postby Malaga » Tue Dec 27, 2016 8:57 am

Witam. Ja polecam firmę http://www.diamondcardetailing.pl/. Mają bogatą ofertę i dobre ceny. Są skuteczni. Najlepsze, że mają dobry sprzęt i szybko wykonują takie porządki. Moim zdaniem warto sprawdzić.
Malaga

Return to Sudety