Page 1 of 1

Części do auta. Tanio i gdzie?

PostPosted: Mon Oct 17, 2016 10:19 pm
by barabuch
Hej, jak w temacie. Poszukiwany jest pilnie sklep, w którym będę mógł kupić w przyzwoitej cenie części do swojego auta. Ktoś może coś kojarzy? Mile widziani również sprzedawcy na allegro, którzy handlują takimi rzeczami ;)

Części do auta. Tanio i gdzie?

PostPosted: Tue Oct 18, 2016 12:30 am
by trocky
Ja tam nie kojarzę sprzedawców z allegro, kupowałem może od nich ze dwa razy ale nie przypominam sboienicka żadnego z nich. Jak miałem problem ze szczotkotrzymaczami, to wtedy znalazłem sobie w sieci sklep Elban.pl. Ceny były dość niskie jak na ten produkt, więc zamówiłem. To w takim razie może tam sprawdzisz.

Części do auta. Tanio i gdzie?

PostPosted: Tue Oct 18, 2016 3:19 am
by Silvester
Ten sklep, o którym wspomina kolega jest super! Mają sporo rzeczy, których nie znajdziesz u takich zwykłych sprzedających. Potrzebowałem ostatnio elektroszczotek i dopiero u nich znalazłem: http://elban.pl/oferta/elektroszczotki/. To też pewnie zależy, czego konkretnie poszukujesz, ale sprawdź sobie i tak.

Części do auta. Tanio i gdzie?

PostPosted: Tue Oct 18, 2016 6:06 am
by barabuch
No właśnie o tych elektroszczotkach coś przebąkiwal mechanik ostatnio. Ale są w porządku na razie. Do sklepu zajrzę i tak, bo to chyba strona warta uwagi. ;) Dzięki Wam serdecznie za polecenie. Pozdrawiam!