Tapicerka – jak ją czyścić?

Tapicerka – jak ją czyścić?

Postby NerdONA » Tue Oct 25, 2016 1:58 am

Serdecznie witam wszystkich. Postanowiłam założyć temat ze względu na konieczność poszukania najlepszego sposobu na oczyszczenie tapicerki. Niestety mam zbyt leniwego męża, aby sprzątał samochód regularnie i brud został niestety. Chciałabym teraz jakość zadbać o to, aby mu pokazać, że można, ale nie wiem w jaki sposób można się do tego zabrać. Jeśli spotkaliście się z podobnym problemem i znaleźliście odpowiednią metodę czyszczenia, prania to podzielcie się proszę radami.
User avatar
NerdONA
 
Posts: 47
Joined: Sun Jun 14, 2015 10:27 am
Location: Zabrze

Tapicerka – jak ją czyścić?

Postby siorka » Tue Oct 25, 2016 3:35 am

Witaj kochana. Ja też mam takiego męża bałaganiarza. Też musiałam mu pokazać, że o samochód trzeba dbać, a nie tylko nim jeździć. Też miał taki syf, że nie wiem. U nas tylko o tyle łatwiej, że mamy dwa samochody. Odsyłam cię do dobrej firmy w Poznaniu, która pierze tapicerkę http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-auta/czyszczenie-tapicerki-samochodowej/. Mają dobry sprzęt parowy, więc powinni ci pomóc. Powodzenia!
siorka
 
Posts: 51
Joined: Wed Mar 02, 2016 2:09 pm

Tapicerka – jak ją czyścić?

Postby trocky » Tue Oct 25, 2016 5:04 am

Witam. Drogie Panie, wy też jesteście bałaganiary. A co do prania tapicerki to są takie środki w postaci pianek, które się nanosi, a później odkurza i powinny pomóc. Bez trudu, bez wysiłku. Jak dla mnie jeden z najlepszych sposobów na pozbycie się kłopotu z zabrudzeniami na tapicerce samochodowej i nie tylko. W końcu tapczan też można tym wyprać.
User avatar
trocky
 
Posts: 36
Joined: Tue Oct 08, 2013 2:10 pm

Tapicerka – jak ją czyścić?

Postby Ptasia » Tue Oct 25, 2016 7:52 am

Drogi kolego, takie pianki są drogie. Jakbyś chciał przeprać całą wykładzinę, to taniej wyjdzie, żebyś odwiózł samochód do prania parowego. Efekt będzie lepszy, a znacznie więcej środków zaoszczędzić na dalsze brudzenie tapicerki samochodowej ;) pozdrowienia
User avatar
Ptasia
 
Posts: 27
Joined: Sun Jun 14, 2015 10:20 am
Location: Katowice

Tapicerka – jak ją czyścić?

Postby BaltazarBartolini » Tue Oct 25, 2016 8:35 am

Porad jest wiele. Ja tam bym się nie męczył. Praniem tapicerki mebli w Poznaniu trudni się wiele profesjonalnie wyposażonych firm. Przy pomocy parowych urządzeń cały proces prania odbywa się bardzo szybko i dokładnie. Myślę, że nie ma sensu wytężać swoje siły na próby prania ręcznego, skoro za niewielką kwotę można szybko cieszyć się czystym autem czy kanapą. Powodzenia na drodze do czystości. Pozdro
User avatar
BaltazarBartolini
 
Posts: 42
Joined: Thu Jun 11, 2015 1:52 pm
Location: Kamień Pomorski


Return to Sudety