Page 1 of 1

Tapicerka – jak ją czyścić?

PostPosted: Tue Oct 25, 2016 1:58 am
by NerdONA
Serdecznie witam wszystkich. Postanowiłam założyć temat ze względu na konieczność poszukania najlepszego sposobu na oczyszczenie tapicerki. Niestety mam zbyt leniwego męża, aby sprzątał samochód regularnie i brud został niestety. Chciałabym teraz jakość zadbać o to, aby mu pokazać, że można, ale nie wiem w jaki sposób można się do tego zabrać. Jeśli spotkaliście się z podobnym problemem i znaleźliście odpowiednią metodę czyszczenia, prania to podzielcie się proszę radami.

Tapicerka – jak ją czyścić?

PostPosted: Tue Oct 25, 2016 3:35 am
by siorka
Witaj kochana. Ja też mam takiego męża bałaganiarza. Też musiałam mu pokazać, że o samochód trzeba dbać, a nie tylko nim jeździć. Też miał taki syf, że nie wiem. U nas tylko o tyle łatwiej, że mamy dwa samochody. Odsyłam cię do dobrej firmy w Poznaniu, która pierze tapicerkę http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-auta/czyszczenie-tapicerki-samochodowej/. Mają dobry sprzęt parowy, więc powinni ci pomóc. Powodzenia!

Tapicerka – jak ją czyścić?

PostPosted: Tue Oct 25, 2016 5:04 am
by trocky
Witam. Drogie Panie, wy też jesteście bałaganiary. A co do prania tapicerki to są takie środki w postaci pianek, które się nanosi, a później odkurza i powinny pomóc. Bez trudu, bez wysiłku. Jak dla mnie jeden z najlepszych sposobów na pozbycie się kłopotu z zabrudzeniami na tapicerce samochodowej i nie tylko. W końcu tapczan też można tym wyprać.

Tapicerka – jak ją czyścić?

PostPosted: Tue Oct 25, 2016 7:52 am
by Ptasia
Drogi kolego, takie pianki są drogie. Jakbyś chciał przeprać całą wykładzinę, to taniej wyjdzie, żebyś odwiózł samochód do prania parowego. Efekt będzie lepszy, a znacznie więcej środków zaoszczędzić na dalsze brudzenie tapicerki samochodowej ;) pozdrowienia

Tapicerka – jak ją czyścić?

PostPosted: Tue Oct 25, 2016 8:35 am
by BaltazarBartolini
Porad jest wiele. Ja tam bym się nie męczył. Praniem tapicerki mebli w Poznaniu trudni się wiele profesjonalnie wyposażonych firm. Przy pomocy parowych urządzeń cały proces prania odbywa się bardzo szybko i dokładnie. Myślę, że nie ma sensu wytężać swoje siły na próby prania ręcznego, skoro za niewielką kwotę można szybko cieszyć się czystym autem czy kanapą. Powodzenia na drodze do czystości. Pozdro