Dobra i niedroga hurtownia z kwiatami w Szczecinie

Postby NerdONA » Tue Feb 14, 2017 12:33 am

Znacie dobrą i niedrogą hurtownię kwiatów w Szczecinie? Piszcie proszę wszystkie które uważacie za warte uwagi żebym mogła sobie sprawdzić ceny i jakość kwiatów. Interesują mnie ciete jak i doniczkowe. Pozdrawiam.
NerdONA

Postby gadu_sun » Tue Feb 14, 2017 1:07 am

Prowadzę z żoną kwiaciarnię, od lat zamawiamy na www.sklep.tuflowers.pl. Do innych nawet nie opłaca się zaglądać bo mają dobre ceny, a kwiaty naprawdę świeże i piękne. Zanim dostaliśmy cynk żeby tu zamawiać to człowiek szukał najlepszych okazji gdzie tylko mógł, w ten sposób znalazłem podejrzanego dostawce, ale zaufałem i kupiłem na próbę paredziesiąt sztuk różnych kwiatów. Wszystkie z chorobami. To była masakra. Dlatego powiedziałem wtedy że już nigdy nie kupię u kogoś niesprawdzonego, trzymam się tej zasady już bardzo długi czas i jak narazie wychodzę na tym bardzo dobrze.
gadu_sun

Postby Niepozorna » Tue Feb 14, 2017 1:40 am

Rozsądna zasada. Z kwiatami trzeba bardzo uważać i nie dawać się zwieźć, warto mieć jednego sprawdzonego dostawcę i poglebiac z nim wspolprace.
Niepozorna

Postby Ptasia » Tue Feb 14, 2017 4:16 am

Hej! Również współpracuję z TuFlowers.pl i jestem bardzo zadowolona. Ceny konkurencyjne a kwiaty zdrowe i świeże. Kilka dni w tygodniu mają dostawy prosto z giełd kwiatowych w Holandii, wiec są poważnym graczem na rynku a nie tylko pośrednikiem. W zassadzie wyposażysz u nich kwiaciarnie we wszystko, nawet artykuły dekoracyjne i florystyczne. Pozdrawiam serdecznie.
Ptasia

Postby NerdONA » Tue Feb 14, 2017 5:14 am

Czy mają duży wybor artykułów dodatkowych? Pytam bo zawsze miałam niedużo a może warto pójść także w tym kierunku.
NerdONA

Postby Ptasia » Tue Feb 14, 2017 6:25 am

Zdziwiłabyś się po co ludzie czasem przychodzą do kwiaciarni – niekiedy zupełnie nie po kwiaty. Uważam że warto sobie troche urozmaicić asortyment tym bardziej ze są to rzeczy które sie nie zestarzeja i nie beda sprawiać Ci żadnych problemów z utrzymaniem. Proszę link - sklep.tuflowers.pl/ART-DEKORACYJNE-c170.html. Mam nadzieje ze pomogłam i twój biznes bedzie szedł tylko do przodu :)
Ptasia

Postby NerdONA » Tue Feb 14, 2017 7:02 am

Dziekuję bardzo, ja również mam taką nadzieję. Dodatki dekoracyjne sa świetne, juzwidze gdzie je wystawię żeby zainteresować klientów. Chyba znalazłam w końcu firmę do dłuższej współpracy :D
NerdONA

Postby Ptasia » Tue Feb 14, 2017 8:32 am

na pewno źle na tym nie wyjdziesz. Zapytaj kogo chcesz, każdy powie Ci że to uczciwa i rzetelna hurtownia warta uwagi.
Ptasia

Return to Góry Świętokrzyskie