Szukam restauracji, która oferuje jedzenie na telefon w Poznaniu?

Postby broly » Mon Mar 20, 2017 10:28 pm

Witam wszystkich forumowiczów. Niedawno wprowadziłem się do nowego, własnego mieszkania. Chcę zrobić imprezę, aby moi przyjaciele mogli zobaczyć jak mieszkam i abyśmy mogli z tej okazji spędzić ze sobą trochę czasu. Jestem trochę zapracowanym człowiekiem, więc niezbyt często mamy taką okazję. Z tego powodu także nie mam czasu na gotowanie, więc szukam jakiejś restauracji, pizzerii, która oferuje jedzenie na zamówienie, na terenie Poznania. Będę wdzięczny za polecenie restauracji, z których Wy sami korzystacie.
broly

Postby badass » Mon Mar 20, 2017 11:59 pm

Ile będzie osób?
badass

Postby broly » Tue Mar 21, 2017 12:17 am

Myślę, że około pięciu-sześciu osób – to taka kameralna imprezka, tylko dla najbliższych przyjaciół.
broly

Postby badass » Tue Mar 21, 2017 1:23 am

W takim razie uważam, że najlepszym wyborem jest pizza – największa ma aż 60 cm, każdy się naje. Poza tym pizza jest uniwersalna, nie ma osoby, która jej nie lubi.
badass

Postby gadu_sun » Tue Mar 21, 2017 3:17 am

Dodatkowo w Pizzerii Milenium masz możliwość samodzielnego stworzenia pizzy. W bazie składników znajduje się sos pomidorowy i ser, a Ty wybierasz według uznania cztery składniki. Ja zazwyczaj robię tak, że kupuję dwie największe pizze – jedną taką typową damską pizzę, klasyczną lub serową, a drugą typowo męską. Czyli taką z dużą ilością mięsa, na przykład z bekonem, salami albo kiełbasą lub boczkiem.
gadu_sun

Postby Ptasia » Tue Mar 21, 2017 6:06 am

Pizza cztery sery! Uwielbiam! Masz także możliwość wyboru grubego ciasta, pizza jest tak sycąca, że często głód mi odpuszcza nawet po jednym kawałku.
Ptasia

Postby Niepozorna » Tue Mar 21, 2017 8:21 am

Menu pizzerii jest zróżnicowane, zarówno w lokalu, jak i w opcji na dowóz.
Niepozorna

Postby Sokuro » Tue Mar 21, 2017 10:39 am

Jeśli interesuje Cię jedzenie na telefon Poznań przygotował dla Ciebie następującą ofertę: http://www.milenium-pizza.pl/jedzenie-na-dowoz. Na stronie czeka Cię opis pizzerii, dla której priorytetami są świeże, smaczne składniki oraz zróżnicowana oferta – każdy przecież lubi inną pizzę. Pod adresem znajduje się także mapka – jeśli mieszkasz w oznaczonym okręgu, możesz liczyć na szybką dostawę. Zatem brak jedzenia na imprezie jest problemem tylko na chwilę.
Sokuro

Postby broly » Tue Mar 21, 2017 11:05 am

Myślę, że zamówienie kilka pizz jest naprawdę fajnym pomysłem. Jedną wziąłbym klasyczną z szynką, serem i pieczarkami, drugą serową, zaś trzecią taką typową męską, z mięsem. Sądzę, że to idealne połączenie!
broly

Return to Beskidy