Czy jakieś wygodne noclegi w Zawoi kojarzycie?

Postby BaltazarBartolini » Tue Jul 18, 2017 8:59 pm

Chciałbym zobaczyć jak wyglądają okolice Zawoi i Babiej Góry. Tylko że w tym momencie nie mam na celowniku żadnego hotelu czy innego ośrodka wczasowego. Wiem że trochę tego tam jest – może ktoś był w miarę niedawno i może mi doradzić jakąś fajną kwaterę? Będę wdzięczny za pomoc :)
BaltazarBartolini

Postby Brick » Tue Jul 18, 2017 10:25 pm

Faktycznie w tym rejonie to miejsc z noclegami jest sporo i trzeba podkreślić że jest duże zróżnicowanie pod względem cen i też warunków w jakich trzeba nocować. Sądzę że najlepiej szukać opinii o konkretnych ośrodkach.
Brick

Postby mewa » Wed Jul 19, 2017 1:20 am

Jest tam naprawdę ładnie – w okolice Babiej Góry jeździłam z rodzicami i dziadkami za dzieciaka. Mam sentyment do tych miejsc, warto chyba byłoby tam wrócić znów...
mewa

Postby trocky » Wed Jul 19, 2017 3:25 am

Z bardzo dobrych lokalizacji noclegowych Styrnol – chyba pensjonat numer jeden w tamtej okolicy, z dobrą kuchnią i ładnymi pokojami.
trocky

Postby Silvester » Wed Jul 19, 2017 4:31 am

No właśnie miałem zamiar to miejsce polecić - http://www.styrnol.pl/. Trudno mieć jakieś zastrzeżenia do ich oferty. W takiej miejscowości jak Zawoja noclegi są bardzo pożądane, ruch turystyczny rośnie z roku na rok. Tu jeszcze organizują wesela więc czasami da się trafić w gorącą atmosferę ;) Pokoje rzeczywiście bez zarzutu, wszystko zawsze czyściutkie. W karczmie znakomita kuchnia, nie sposób być tam głodnym. Personel także spisuje się znakomicie i ma dużo uwagi dla gości.
Silvester

Postby NerdONA » Wed Jul 19, 2017 7:30 am

Jak planowałam urlop w ubiegłym roku też myślałam o Zawoi ale jednak pojechaliśmy do Wisły. Ale opinie na temat miejsca i tego pensjonatu zdecydowanie zachęcają!
NerdONA

Postby theodor » Wed Jul 19, 2017 7:48 am

Podoba mi się rejon Babiej Góry. Można tam świetnie wypocząć nie tylko zimą. A i wesele faktycznie może się tam fajnie udać.
theodor

Return to Noclegi