Page 1 of 1

Materac dla dziecka

PostPosted: Mon Sep 05, 2016 2:48 am
by zajarana_anka
Witajcie moi drodzy! ;) chciałabym o coś zapytać. Mianowicie.. czy ktoś tutaj na forum inwestował w profesjonalny i lepszy jakościowo materac dziecięcy? Chodzi mi o mojego młodszego brata. Otóż, lekarz wskazał u niego wady postawy. Zalecił ćwiczenia i ogólnie profikatycznie, żeby spał na takim specjalnym materacu, który może właśnie pomóc mu skorygować jego wady. Problem w tym, że ja i moi rodzice kompletnie nie wiemy gdzie taki kupić.. może Wy będziecie coś w stanie nam doradzić? Znacie jakiś dobry sklep, w którym warto zrobić zakupy i zainwestować w wysokiej jakości materac? Będę wdzięczna za Waszą pomoc!

Materac dla dziecka

PostPosted: Mon Sep 05, 2016 5:11 am
by theodor
Jak chcesz to ja mogę Ci coś śmiało doradzić. Kupowałam niedawno dwa materace dziecięce mojej koleżance, która ma dzieciaki i znam sklep w którym można naprawdę super jakościowo kupić materace ;) myślę, że tam spokojnie możesz coś kupić dla siebie ;) zresztą co byś tam nie kupiła to będzie to naprawdę świetne, bo to jedna z lepszych firm tego typu w Polsce, jeśli chodzi o materace.. ;)

Materac dla dziecka

PostPosted: Mon Sep 05, 2016 6:01 am
by martina
No ta fabryka materaców też jest dla mnie znana ;) robiłam tam zakupy w przeszłości i zdecydowanie mogę każdemu polecić tę firmę ;) jak coś, to zawsze można zapytać tam pracowników w sklepiue o szczegóły.. wszystko wyjaśnią ;) zresztą ta ich strona internetowa jest niezwykle czytelna i tam się rozeznasz wszystkiego na niej ;)

Materac dla dziecka

PostPosted: Mon Sep 05, 2016 7:32 am
by gadu_sun
Materac to jest bardzo ważna rzecz.. jak jest dobrej jakości to od razu jest inny komfort podczas snu.. super się zasypia i wstaje się wypoczętym ;) każdy powinien zainwestować w dobry materac dla siebie ;)

Materac dla dziecka

PostPosted: Mon Sep 05, 2016 7:47 am
by BaltazarBartolini
Potwierdzam! Dobry materac to absolutny mus ;)