Bezpieczny zakup domu przez biuro.

Postby Sokuro » Wed Sep 21, 2016 1:43 am

Witam serdecznie. Chcę kupić dom ale nie budować go od podstaw tylko kupić już gotowy. Wiem że jest przy tym trochę formalności dlatego szukam firmy która załatwi to za mnie ;) Fajnie by było też zobaczyć jakieś oferty domów jeżeli macie coś takiego :)
Sokuro

Postby BaltazarBartolini » Wed Sep 21, 2016 3:55 am

Jeżeli interesuje cię jakieś dobre i sprawdzone biuro pośrednictwa to warto wejść na stronę http://unicornis.com.pl/ i tam zobaczyć. Oni pośredniczą właśnie w zakupie i sprzedaży i mają dobrych i doświadczonych pracowników. Na nich bym się skupił najpierw :)
BaltazarBartolini

Postby Ptasia » Wed Sep 21, 2016 4:09 am

Wysyłam namiary na mojego agenta. Załatwiał już dla mnie kilka spraw i kupowałam przez niego i swoje mieszkanie i lokal pod firmę. Zawsze wszystko jest dopilnowane i dopięte na ostatni guzik. Polecam a w skrzynce masz już do niego numer telefonu ;)
Ptasia

Postby Niepozorna » Wed Sep 21, 2016 4:34 am

Na stronie tej firmy też masz ogłoszenia o sprzedaży domów więc możesz sobie wejść na http://unicornis.com.pl/announcements/category/4/domy i tam zobaczyć czy jest coś ciekawego. Akurat jest tam kilka fajnych rzeczy ale nie w moim guście także może tobie coś wpadnie w oko ;)
Niepozorna

Postby Sokuro » Wed Sep 21, 2016 5:50 am

Super, dzięki wielkie za te namiary. Szukałem wcześniej też różnych ogłoszeń ale nie znalazłem jak na razie nic ciekawego ;) Może uda się jednak coś wypatrzyć ;) Dzięki jeszcze raz.
Sokuro

Return to Noclegi