Page 1 of 1

Bezpieczny zakup domu przez biuro.

PostPosted: Wed Sep 21, 2016 1:43 am
by Sokuro
Witam serdecznie. Chcę kupić dom ale nie budować go od podstaw tylko kupić już gotowy. Wiem że jest przy tym trochę formalności dlatego szukam firmy która załatwi to za mnie ;) Fajnie by było też zobaczyć jakieś oferty domów jeżeli macie coś takiego :)

Bezpieczny zakup domu przez biuro.

PostPosted: Wed Sep 21, 2016 3:55 am
by BaltazarBartolini
Jeżeli interesuje cię jakieś dobre i sprawdzone biuro pośrednictwa to warto wejść na stronę http://unicornis.com.pl/ i tam zobaczyć. Oni pośredniczą właśnie w zakupie i sprzedaży i mają dobrych i doświadczonych pracowników. Na nich bym się skupił najpierw :)

Bezpieczny zakup domu przez biuro.

PostPosted: Wed Sep 21, 2016 4:09 am
by Ptasia
Wysyłam namiary na mojego agenta. Załatwiał już dla mnie kilka spraw i kupowałam przez niego i swoje mieszkanie i lokal pod firmę. Zawsze wszystko jest dopilnowane i dopięte na ostatni guzik. Polecam a w skrzynce masz już do niego numer telefonu ;)

Bezpieczny zakup domu przez biuro.

PostPosted: Wed Sep 21, 2016 4:34 am
by Niepozorna
Na stronie tej firmy też masz ogłoszenia o sprzedaży domów więc możesz sobie wejść na http://unicornis.com.pl/announcements/category/4/domy i tam zobaczyć czy jest coś ciekawego. Akurat jest tam kilka fajnych rzeczy ale nie w moim guście także może tobie coś wpadnie w oko ;)

Bezpieczny zakup domu przez biuro.

PostPosted: Wed Sep 21, 2016 5:50 am
by Sokuro
Super, dzięki wielkie za te namiary. Szukałem wcześniej też różnych ogłoszeń ale nie znalazłem jak na razie nic ciekawego ;) Może uda się jednak coś wypatrzyć ;) Dzięki jeszcze raz.