Dlaczego warto skorzystać z usług biura projektanta wnętrz?

Postby Sokuro » Wed Oct 12, 2016 1:44 am

Hej. Niedawno kupiłem nowe mieszkanie i myślę o tym, żeby udać się do dobrego biura projektowego, które pomogloby mi odpowiednio zaaranżować jego wnętrze. Nie jestem jednak do końca przekonany, czy warto korzystać z usług projektantów wnętrz, bo to trochę kosztuje. A Waszym zdaniem jakie są korzyści wynikające ze współpracy z biurem projektanta wnętrz?
Sokuro

Postby martina » Wed Oct 12, 2016 3:05 am

W sumie nie dziwię się, że masz pewne opory, bo jak wiadomo, przygotowanie projektu przez architekta trochę kosztuje. Jeśli jednak znajdziesz dobrego, sprawdzonego architekta, to myślę, że ze współpracy z nim wyniknie wiele korzyści, które docenisz w przyszłości. Ze swej strony polecam firmę, która na swojej stronie internetowej http://tokahome.pl/ przedstawia zainteresowanym swoją działalność. Na tej witrynie można też znaleźć przykładowe realizacje projektów pracujących w tej firmie architektów.
martina

Postby Sokuro » Wed Oct 12, 2016 5:50 am

Dziękuję za propozycję. A czy mogłabyś napisac coś więcej na temat tych korzyści wynikających ze współpracy z dobrym architektem?
Sokuro

Postby martina » Wed Oct 12, 2016 6:44 am

Na podstawie moich doświadczeń z jednym ze specjalistów z tej firmy, zajmującej się projektowaniem wnętrz w Częstochowie, mogę powiedzieć, że wykazał się on dużą znajomością najnowszych tendencji w swojej branży, a także wiedzą odnośnie funkcjonalnego wykorzystania materiałów wykończeniowych. Dzięki temu i dzięki poznaniu moich preferencji mógł zaproponować mi różne interesujące rozwiązania do wyboru. W efekcie stworzył taki projekt, który idealnie wpisał się w mój gust.
martina

Postby Sokuro » Wed Oct 12, 2016 7:33 am

Rozumiem. Zachęciłaś mnie do tego, by skontaktować się z tą firmą i zapytać o warunki współpracy z nią. Być może zdecyduję się skorzystać z jej oferty.
Sokuro

Return to Noclegi