Jakie atrakcje na wesele?

Postby Ptasia » Wed Apr 12, 2017 5:34 pm

Cześć. Niedługo mój wielki dzień - ślub! Przyznaję, że trochę się stresuję, ale tez nie mogę się doczekać. Wciąż brakuje mi kilku rzeczy, żeby ostatecznie zamknąć przygotowania. Zastanawiam się, czy moglibyście też podzielić się swoimi pomysłami, jakie atrakcje przygotować dla gości, co może im się spodobać i jak ich zaskoczyć. Jestem otwarta na wszelkie propozycje.
Ptasia

Postby Niepozorna » Wed Apr 12, 2017 8:14 pm

A myślałaś może o czymś takim, jak taniec w chmurach?
Niepozorna

Postby Ptasia » Wed Apr 12, 2017 11:04 pm

Pierwszy raz o tym słyszę! Mogłabyś napisać coś więcej?
Ptasia

Postby Niepozorna » Wed Apr 12, 2017 11:58 pm

Chodzi o specjalny generator dymu do tańca w chmurach. Świetnie to wygląda w trakcie pierwszego tańca. Efekt jest z suchego lodu i dzięki temu dym nie jest gęsty i nie przeszkadza gościom. Jeśli będziesz zainteresowana to ten dj: http://www.imprezja.pl/taniec-w-chmurach.html ma taki specjalny sprzęt i może go wykorzystać, jeśli zdecydujesz się na jego usługi. Generalnie działa na terenie Poznania, Leszna czy Wrocławia, więc może będziesz szukać czegoś takiego. Przyznaję, że robi to wrażenie na gościach.
Niepozorna

Postby NerdONA » Thu Apr 13, 2017 2:19 am

To prawda! My z mężem użyliśmy tego i dało bardzo fajny nastrój. Dodatkowo super będzie później wyglądało na zdjęciach. Chociaż trzeba uważać na te maszyny, żeby dym nie był zbyt ciężki i gęsty, ponieważ wtedy to psuje cały efekt.
NerdONA

Postby Fixa » Thu Apr 13, 2017 4:19 am

Akurat dj z firmy: www.imprezja.pl/ ma fajny ten sprzęt i nie zostawia tego dymu zbyt dużo. Wiem, bo my tańczyliśmy przy tym nasz pierwszy taniec i wyszło naprawdę pięknie. Wydaje mi się, ze taka atrakcja spodoba się gościom.
Fixa

Postby Ptasia » Thu Apr 13, 2017 4:48 am

Myślicie, że nie pobrudzę sobie sukni od tego?
Ptasia

Postby Niepozorna » Thu Apr 13, 2017 7:10 am

Nie, nie musisz się o to martwić, ze spokojem. Ten dym nie zostawia żadnych śladów, tylko daje fajny efekt wokół tańczących was, tak jakbyście właśnie tańczyli w chmurach, a ten dym unosi się delikatnie wokół was. To nie jest zagrożenie dla nikogo.
Niepozorna

Postby Ptasia » Thu Apr 13, 2017 9:52 am

To w takim razie jest to całkiem niezły pomysł. Nigdy o czymś takim nie słyszałam.
Ptasia

Return to Humor