Szukam sklepu erotycznego online

Postby gadu_sun » Sun Oct 30, 2016 10:18 pm

Poszukuję takiego naprawdę dyskretnego sklepu, który sprzedaje akcesoria erotyczne online, szczególnie takie dla hardkorów ;) Zależy mi oczywiście bardzo na jakości, to absolutna podstawa, ale ważne jest też właśnie to, żeby sklep mega dyskrenie pakował i wysyłał, tak żeby naprawdę nikt nie ogarnął co jest w środku takiej paczki.
gadu_sun

Postby Ptasia » Mon Oct 31, 2016 12:10 am

To chyba większość tego typu sklepów ma taką właśnie usługę. Raz że pakują bez żadnych własnych naklejek, stempli, adresów i tym podobnych rzeczy, a do tego zawsze możesz wybrać z odbiorem w placówce poczty, żadne awizo nie dochodzi do skrzynki wtedy ;)
Ptasia

Postby Niepozorna » Mon Oct 31, 2016 2:15 am

Ja mogę naprawdę polecić skorzystanie z profesjonalnego sklepu erotycznego myRedroom bo jeszcze się na nich nie zawiodłam. Co prawda ja nie kupuję takich rzeczy o jakich piszesz, bardziej przyziemne akcesoria, ale zapewne trzymają fason w każdym względzie.
Niepozorna

Postby gadu_sun » Mon Oct 31, 2016 3:26 am

a wysyłki są dyskretnie pakowane tam? Tylko szczerze powiedz ;)
gadu_sun

Postby Malaga » Mon Oct 31, 2016 4:59 am

Póki co raz kupowaliśmy z mężem takie cudo myredroom.com.pl/masazprostaty bo on już dawno bardzo chciał. Mieszkamy sami, nie było lipy i paczka szła pod nasz adres, ale przyznaję, nie dało się w żaden sposób ocenić co jest w środku, nawet domyślić od kogo, więc według mnie profesjonalnie podchodzą do tematu wysyłki. Co ważne, paczka naprawdę szybko dotarła.
Malaga

Postby gadu_sun » Mon Oct 31, 2016 5:45 am

No o chyba mnie przekonaliście, nie mam wyjścia, musze Wam zaufać :D Widzę, że mają takie rzeczy jakich to właśnie poszukuję.
gadu_sun

Postby martina » Mon Oct 31, 2016 8:28 am

O proszę, u mnie w domu jest masturbator z tej oferty myredroom.com.pl/masturbatory, także mogę więc potwierdzić jakość na fajnym poziomie.
martina

Return to Humor