Kto robi przeprowadzki w Warszawie na Wilanowie?

Postby jukiuno » Mon May 15, 2017 1:27 am

Jestem już na etapie pakowania powoli choc dopiero przeprowadzka ma być za dwa tygodnie. No i teraz potrzebuje już wszystko zorganizowac. Zalezy mi na tym aby było to zrobione sprawnie i bez problemowo. Kto robi przeprowadzki tak ze możecie polecic?
jukiuno

Postby siorka » Mon May 15, 2017 2:33 am

Każda firma transportowa robi przeprowadzki inaczej. Bo neiktorzy to pomagaja jeszcze pakowac. I montować na nowo szafki i półki. Ale to musiałabys o to dopytac.
siorka

Postby JW89 » Mon May 15, 2017 4:40 am

Wiadomo ze człowiekowi czasem znudzi się mieszkanie w jednym miejscu wiec wtedy trzeba przeprowadzkę zrobić w warszawie od tego jest sporo firm wiec chyba nie będziesz mieć problemu z ogarnieciem tego tematu.
JW89

Postby gadu_sun » Mon May 15, 2017 7:22 am

Dograj dobrze temat godziny i dnia tak żeby ci pasowalo. Bo to wazne. Ja zlecałem przeprowadzkę firmie transportowej i poszlo szybko calkiem. Tutaj masz info http://wikiprzeprowadzki.pl/przeprowadzki-warszawa/ o tych wlasnie przeprowadzkach. oni robia przeprowadzki w Warszawie na Wilanowie ale tez w innych dzielnicach na Ursynowie na Woli zalezy gdzie ci dokladnie potrzeba. Zreszta masz u nich na stronie cennik. No i ewentualnie mogą ci pomoc zapakowac.
gadu_sun

Postby badass » Mon May 15, 2017 8:12 am

Z pakowaniem to jest często sporo zabawy :P
badass

Return to Ciekawe historie