: Czy kupie gdzies kolczyki serduszka?

Postby zajarana_anka » Mon Oct 09, 2017 2:11 am

Witam was dziewczyny, czy kupie gdzies chodzi mi, ze w sklepie internetowym kolczyki najbardziej chciałabym żeby były w kształcie serduszek, bo serduszka to ulubiona rzecz mojej 4letniej siostrzenicy, która wszystko ma w serduszka no sami rozumiecie taka faza przed tem były księżniczki a teraz serduszka.
zajarana_anka

Postby NerdONA » Mon Oct 09, 2017 4:34 am

Hejo, ja swojej córeczce kupiłam wlasnie kolczyki z serduszkami jakis czas temu w tym sklepie internetowym: https://myness.pl/pl/kolczyki i byly naprawde prześliczne, a na dodatek były one z krysztalkami Swarovskiego wiec tym bardziej mi się bardzo podobaly i powiem ci, ze ich cena była również spoko.
NerdONA

Postby zajarana_anka » Mon Oct 09, 2017 7:14 am

Dzięki wielkie za pomoc. Zaraz sobie, to zamowie :):)
zajarana_anka

Postby Malaga » Mon Oct 09, 2017 7:53 am

Hej, a wiecie czy znajde tam tez bransoletki z granatami, bo bardzo chciałabym kupic taka dla mojej ukochanej mamy na jej najbliższe urodziny, żeby no wiecie sprawic jej przyjemność i ja obdarowac, a jakby tego było malo, to mama zawsze o takiej marzyla.
Malaga

Postby NerdONA » Mon Oct 09, 2017 8:48 am

Pewnie, ze znajdziesz tam bransoletki z granatami już ci podsylam linka: https://myness.pl/pl/c/Granat/2178404 mam nadzieje, ze mamie się spodoba. Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie kochana.
NerdONA

Return to Ciekawe historie