Page 1 of 1

Jakie oświetlenie do domu?

PostPosted: Tue Oct 13, 2020 3:05 am
by barabuch
Od jakiegoś czasu szukam fajnych rozwiązań jeśli chodzi o oświetlenie domu. Jestem na finiszu remontu, więc pora zabrać się za to i kupić coś sensownego. No i jest kłopot bo ciężko się a coś zdecydować – może coś poradzicie? Podpowiem że raczej gustuję w modernistycznym designie.

Jakie oświetlenie do domu?

PostPosted: Tue Oct 13, 2020 5:26 am
by broly
Jak lubisz nowocześnie to faktycznie można dostać oczopląsu od oglądania ofert ;) Na pewno chce mieć jakieś fajne lampy na ścianę do wnętrz. Kinkietami się interesowałeś? Jest tego kupa, cenowo też wypada rozmaicie. Dużo zależy od tego ile chcesz na te lampki wydać.

Jakie oświetlenie do domu?

PostPosted: Tue Oct 13, 2020 6:46 am
by barabuch
Jasne że ogarniałem kinkiety, na pewno pójdą do każdego pokoju i chciałbym żeby wszędzie były takie same. Przemawia do mnie jednolitość wystroju. Tylko zastanawiam się gdzie kupić żeby było dobrze i bez wydawania kupy kasy...

Jakie oświetlenie do domu?

PostPosted: Tue Oct 13, 2020 8:53 am
by badass
Znasz może taki sklep?. Brat kupował wszystko do swojego domu właśnie z tej serii. Jak na razie na nic nie narzeka. Modele lamp mają w naprawdę dobrym guście więc może tam coś znajdziesz?

Jakie oświetlenie do domu?

PostPosted: Tue Oct 13, 2020 10:18 am
by Brick
Pierwsza zasada – musisz się naprawdę uważnie rozejrzeć, nie podejmuj pochopnie decyzji. Z oświetleniem wnętrza jest tak że kupno lampy która po prostu świeci problemu nie stanowi. Tylko ona musi też fajnie wyglądać. Firma jak widzę daje radę z wzorami więc szedłbym za głosem kolegi z góry.

Jakie oświetlenie do domu?

PostPosted: Tue Oct 13, 2020 11:27 am
by barabuch
Przede wszystkim dziękuję za te linki, faktycznie nie trafiłem dotąd na ten sklep. Widzę że mają trochę ciekawych lamp – muszę się im lepiej przyjrzeć. Za wszystkie rady też Wam dziękuję.