Światło na podwórko

Światło na podwórko

Postby barabuch » Wed Aug 31, 2016 7:50 pm

Widziałem fajie urządzony ogród, w którym właściciel zamontował mnóstwo świateł. Przez to już z daleka można było poznać, że coś fajnego w tym ogrodzie się dzieje. Chciałbym też coś takiego mieć na imprezy. Co polecacie w tej kwestii.
barabuch

Światło na podwórko

Postby Falcon » Wed Aug 31, 2016 10:35 pm

Na pewno mogę Ci polecić najlepszego dostawcę, jeśli chodzi o elektrykę. To sklep http://www.gitmarket.pl/, w którym dostaniesz wszystko i do wnętrza i do ogrodu, czy podwórka.
Falcon

Światło na podwórko

Postby gadu_sun » Thu Sep 01, 2016 1:28 am

Sklep jest ok. Do ogrodu czy na podjazd to fajnie by wiszące lampy ledowe wyglądały, oczywiście z przeznaczeniem na zewnętrzne stosowanie. Tutaj musisz zwrócić uwagę na to, gdzie producent zezwala uzywać swoich produktów.
gadu_sun

Światło na podwórko

Postby Malaga » Thu Sep 01, 2016 2:56 am

no tak, wewnętrzna lampy mogły by nie wytrzymać warunków pogodowych, a wtedy o zwracie nietrudno. Do tego musisz mieć wytrzymałe oprawki, bez nich nie da się nic zmontować do końca.
Malaga

Światło na podwórko

Postby broly » Thu Sep 01, 2016 5:07 am

Zwłaszcza jak decydujesz się na oświetlenie w ziemi jak tutaj http://www.gitmarket.pl/dogruntowe-i-najazdowe-led/, wyobraź sobie, że najeżdżasz na plastikową oprawkę kołami samochodu…
broly

Światło na podwórko

Postby zajarana_anka » Thu Sep 01, 2016 6:31 am

Dlatego trzeba konsultować swoje zakupy ze specjalistą. Ja rozmawiałam z pracownikami tego sklepu i konkretnie mi wskazali odpowiednie oprawki dla moich potrzeb.
zajarana_anka

Return to Ciekawe historie