Praca – gdzie jej szukać?

Postby NerdONA » Wed Nov 02, 2016 6:04 am

Zastanawiałam się właśnie, gdzie powinnam się zgłosić, aby szukać pracy. Próbowałam w moim mieście i nic nie ma ciekawego, a jeśli jest to na takich warunkach, że wolę jednak odczekać i znaleźć coś lepszego w późniejszym terminie. Czy znacie jakieś dobre sposoby na poszukanie dobrej pracy, która przede wszystkim umożliwiłaby spełnienie zawodowe i satysfakcję? Będzie mi niezmiernie przyjemnie za wszelkie porady i podpowiedzi, w jaki sposób wy uzyskaliście pracę być może tę wymarzoną. Pozdrawiam
NerdONA

Postby Brick » Wed Nov 02, 2016 6:25 am

Cześć. Ja póki co jeszcze próbuję. Ale szukałem dorywczej pracy i sezonowej. Pracowałem sezonowo ostatni czas. Ogłoszenie wyszukałem poprzez portal pracy Poznań w tym mieście znalazłem zatrudnienie na budowie i nawet mi się podobało, bo zarobki były naprawdę duże. Budowa to nie jest szczyt moich marzeń, ale wychodzę z założenia, że od czegoś w końcu trzeba zacząć. Powodzenia.
Brick

Postby jukiuno » Wed Nov 02, 2016 9:20 am

Dzień dobry. Ja generalnie polecam sprawdzić czy masz wszystkie dokumenty napisane w taki sposób jak trzeba, bo może tutaj jest ten bakcyl, który uniemożliwia ci zdobycie wymarzonej pracy. Na stronie Praca.Tobie.pl narzędzie do kreowania listu motywacyjnego jest dostępne bezpłatnie. Może warto zastanowić się nad tym, aby coś pokombinować z dokumentami, by je bardziej ubarwić, uwidocznić na pracodawcę.
jukiuno

Postby badass » Wed Nov 02, 2016 9:52 am

Siemka. W sumie to bardzo prawdopodobne, bo teraz pracodawcy zatrudniają takich rekruterów, że cv musi być napisania bardzo efektownie, nie chodzi tylko o treść. Ja generalnie też poleciłbym odwiedzić ten portal pracatobie.pl żeby sprawdzić, czy czegoś się czasem źle nie robi. Może też kwestia leży w rozmowie kwalifikacyjnej. Do tego też trzeba się przygotować, aby zaprezentować się w jak najlepszym wydaniu.
badass

Postby Malaga » Wed Nov 02, 2016 10:35 am

Hej. Ja także jestem zdania, że szukać trzeba umieć. Najlepsze są do tego portale przygotowane specjalnie do tego. Tam poważni pracodawcy zamieszczają ogłoszenia. Szkolenia także zwiększają szansę na zdobycie nie tylko wymarzonej posady, ale jakiejkolwiek!
Malaga

Return to Karpaty