Poszukuję firmy oferującej wygodne mieszkania na doby w Warszawie

Postby Niepozorna » Fri Feb 10, 2017 4:00 am

Dzień dobry. Szukam sprawdzonej firmy, która oferuje wygodne i bezpieczne mieszkania na doby w Warszawie, najlepiej gdzieś w centrum. Znacie taką godną polecenia firmę?
Niepozorna

Postby NerdONA » Fri Feb 10, 2017 5:56 am

Moim zdaniem interesującą ofertę posiada firma warsawdesignapartments.pl, która wynajmuje apartamenty przy ulicy Kolejowej w Warszawie. Apartamenty znajduja się w nowo wybudowanym bloku z dużymi balkonami. Sa bardzo wygodne, a cena ich wynajmu nie jest wygórowana.
NerdONA

Postby Niepozorna » Fri Feb 10, 2017 6:34 am

Nie słyszałam wcześniej o tej firmie. A orientujesz się, jak wyglada tam obecnie sprawa z wolnymi terminami?
Niepozorna

Postby NerdONA » Fri Feb 10, 2017 7:56 am

Aby dokonac rezerwacji wybranego przez siebie mieszkania na doby w Warszawie, najlepiej wejść na stronę internetową http://warsawdesignapartments.pl/rezerwacje/. Znajduje się tam formularz kontaktowy, dzięki któremu można szybko sprawdzić dostępność danego apartamentu i ewentualnie zrobić wstępną rezerwację. W celu sfinalizowania rezerwacji firma kontaktuje się z klientem mailowo bądź telefonicznie.
NerdONA

Postby Niepozorna » Fri Feb 10, 2017 9:50 am

W takim razie wypełnię ten formularz i poczekam na odpowiedź pracowników tej firmy, żeby wiedziec, czy uda mi się wynająć tam mieszkanie w dogodnym dla mnie terminie.
Niepozorna

Return to Noclegi