Czy warto zdecydować się na nowe mieszkanie w Szczecinie?

Postby jukiuno » Tue Mar 21, 2017 1:03 am

Dzien dobry. Własnie rozglądam się za mieszkaniem w Szczecinie. Chciałabym przeprowadzić się do miasta, gdyż mieszkanie na wsi pod Szczecinem stało się dla mnie uciążliwe. Jak myślicie, czy warto zdecydowac się na nowe mieszkanie w Szczecinie, czy lepiej kupić używane?
jukiuno

Postby gadu_sun » Tue Mar 21, 2017 1:18 am

Dużo zależy od Twoich indywidualnych oczekiwań i możliwości finansowych. Ja zdecydowałem się na mieszkanie z rynku wtórnego, ponieważ uważam, iż w Szczecinie jest spory wybór używanych mieszkań w dobrym stanie i w dobrych cenach.
gadu_sun

Postby badass » Tue Mar 21, 2017 2:54 am

Według mnie warto poznac ofertę zarówno używanych, jak i nowych mieszkań. Godne rekomendacji mieszkania nowe w Szczecinie znajdują się w ofercie dostępnej na stronie internetowej http://www.hestianieruchomosci.pl/mieszkania,nowe,szczecin.html. Są tam małe, średnie i duże mieszkania, tak więc każdy może znaleźć coś dla siebie.
badass

Postby jukiuno » Tue Mar 21, 2017 5:17 am

Z nowych mieszkań byłoby mnie stać chyba tylko na kawalerkę. Nie wiem, czy zdecydowac się na nową kawalerkę czy może lepiej kupić używane mieszkanie dwupokojowe w Szczecinie.
jukiuno

Postby gadu_sun » Tue Mar 21, 2017 6:28 am

Ja doradzam mieszkanie używane, ale to Twoja decyzja i zrobisz jak uważasz. W podjęciu decyzji, jakie mieszkanie kupić, z pewnością pomoże Ci doświadczony przedstawiciel biura nieruchomości.
gadu_sun

Postby jukiuno » Tue Mar 21, 2017 8:33 am

OK. Skontaktuję się więc z dobrym biurem nieruchomości w Szczecinie i poproszę jego pracownika o fachową poradę.
jukiuno

Return to Noclegi