Kask NAXA czy może innej firmy na pierwszy raz? Co radzicie?

Postby gadu_sun » Thu Jul 20, 2017 9:51 pm

Dostałem motor w spadku, cały komplet ciuchów też mam i jedyna rzecz którą potrzebuję do kompletu to kask. Nie mam za dużej ilości środków finansowych a widziałem że kaski można kupić nawet i za kilka tysięcy. Co myślicie o firmie jak w temacie?
gadu_sun

Postby badass » Thu Jul 20, 2017 11:15 pm

Jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny to nawet dobrze wypadają te kaski. Spełniają wszystkie normy, mają dobre systemy wentylacji i nowoczesny wygląd. Co prawda nie jest to najwyższa półka ale na pierwszy raz się nada.
badass

Postby broly » Fri Jul 21, 2017 1:03 am

Opinie są podzielone. Kiedyś czytałem podobny temat na forum to jedni piszą że totalna klapa a inni że używają i są całkiem zadowolenia. Jaki budżet przewidujesz na wydanie?
broly

Postby gadu_sun » Fri Jul 21, 2017 1:42 am

Wiem że za sto złotych nic nie znajdę ale zależy mi żeby była to mała kwota ale żeby kask chronił to co ma chronić. W sumie może wy mi coś doradzicie?
gadu_sun

Postby trocky » Fri Jul 21, 2017 3:25 am

Wszystko też zależy jaki model wybierzesz. Jeżeli już chcesz kask NAXA to wejdź sobie na http://www.motocyklowysklep24.pl/kask-motocyklowy-naxa-f20f-p-20879.html. Bardzo fajny sklep z akcesoriami do motorów a akurat ten kask ma nie tylko nowoczesny wygląd ale ma dobry system wentylacji i wzmocniony wizjer. No i cena, w tym przedziale ciężko znaleźć coś lepszego :)
trocky

Postby jukiuno » Fri Jul 21, 2017 4:17 am

Sama jeżdżę i mam kilka kasków. Jeden jest właśnie tej firmy a drugi firmy lazer. Niby ta druga robi dużo lepsze rzeczy ale tak porównując z doświadczenia to kupowała bym ten pierwszy.
jukiuno

Postby barabuch » Fri Jul 21, 2017 6:21 am

Bierz w ciemno taki kask, na dobry początek wystarczy a jak będziesz miał więcej kasy i już trochę pojeździsz to znajdziesz sobie coś co będzie ci pasować ;)
barabuch

Return to Na szlaku